Šta je novo?

Da li ruteri za home internet sa SIM mogu da dele optiku

Nikollo

Poštovan
Učlanjen(a)
20.04.2017
Poena
69
Imam telenorov ruter koji deli internet kad se ubaci kartica u njega i on radi ok. Ali kad sam umetnuo onaj zuti kabal (opticki internet) kako god se on zvao wan ili lan u port koji se bas zove lan/wan na ruteru ruter nece da radi nego govori da mu treba sim kartica. Da li je uopste moguce i kako da ti ruteri od raznoraznih provajdera mob usluga dele internet koji primaju sa kabla?

alex303

Čuven
Učlanjen(a)
19.04.2005
Poena
815
Imam telenorov ruter koji deli internet kad se ubaci kartica u njega i on radi ok. Ali kad sam umetnuo onaj zuti kabal (opticki internet) kako god se on zvao wan ili lan u port koji se bas zove lan/wan na ruteru ruter nece da radi nego govori da mu treba sim kartica. Da li je uopste moguce i kako da ti ruteri od raznoraznih provajdera mob usluga dele internet koji primaju sa kabla?
Ne može.

gicko

Slavan
Učlanjen(a)
25.06.2010
Poena
225
npr B315 i B525 huawei moze setuje se uredjaj u kablovski mod kao i zte mf283+ i 283u to je ono sto sam ja isprobao.

OP
OP
N

Nikollo

Poštovan
Učlanjen(a)
20.04.2017
Poena
69
B311 je ovaj a imma jos jedan videcu koji je. Kako se setuje u kablobski mod preko podesavanja preko ip adrese ono kad se otvori na povezanom telefonu npr

Vrh Dno