Šta je novo?

Da li je normalno da me trojica likova zaredom ispale za izdavanje konzole/volana?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

NSX

Čuven
Učlanjen(a)
18.01.2002
Poruke
2,415
Poena
690
Naime, živim u PG i imam veliku želju da probam GT7+PSVR2 sa volanom. Pošto to kod nas naravno nema kad sam dolazio u BG 9.jula dogovorim se sa "firmom koja je registrovana 10 godina" ( BG konzole ) da rezervišem tu kombinaciju, iznajmim stan na dan (35e, nije mi trebalo da nisam imao u planu da iznajmim konzolu) i...ne javljaju se na telefon i ne odgovaraju na poruke. Nađem na oglasu drugu firmu (Iznajmi zabavu ), zovem kažu nemamo sad slobodno ali idući put kad dođete javite se samo da rezervišete. Rezervišem kod njih i pošto nemaju volan posebno rezervišem kod ovog lika ( Aleksandar) koji radi na aerodromu i kaže kad sletiš samo se javi ja ću da ponesem volan da preuzmeš direktno na aerodromu i da mi vratiš ujutru kad dođeš na aerodrom. Rezervisao, dođem sad za vikend u BG na aerodrom, lik sa volanom se ne javlja i ne odgovara na poruke, čekam na aerodromu sat vremena ne krećem do grada ne bi li se možda javio ali jok, kao da je umro. Ajde reko nema veze iznajmiću volan kod nekog drugog, dođem u stan koji sam opet iznajmio a nisam morao, zovem ove likove što sam rezervisao konzolu i PSVR2 i kažem kad da donesu kažu nema problema i...ne donose i ne javljaju se više na telefon uopšte niti odgovaraju na poruke.

Šta se ovo dešava i da li je ovo postalo uobičajeno ponašanje u BG pošto mi se čini da ranije nije bilo tako?
 
Mislim da te nisu shvatili ozbiljno :p
 
@NSX na KP nemaš ni 10% časnih trgovaca. Sve zavisi koliko su dugo bez love i na koju nogu su jutros ustali.
Ali ni kupci nisu ništa bolji, da se ne zavaravamo.
 
LK zamenis za mnogo manje pare nego sto kosta taj set, nije to neka "osiguracija".

Stoga sam jedno 99% siguran da su procenili da si rizican ali da nisu to hteli da ti kazu sto je malo bezveze ali eto.

Trebalo je lepo odmah da ti kazu da im je situacija preveliki rizik i da nazalost ne mogu da te ispostuju i to je to.
 
Zašto uopšte da kaže da je strani državljanin na kraju krajeva?
 
A nisu oni ljudi krivi sto u podgorici toga nema 😄
 
Na prvu pomisao se oduševe što još uvek ima takvih entuzijasta a na drugu zamisle svoju konzolu kako putuje u CG isto veče. 😁
 
Ja prvi ne bi izdao stranom državljaninu, bez uvrede. Ali mogao si npr da kažeš evo depozit 300-400 evra ili koliko već ta zajebancija košta i kad vratiš da ti vrati novac. Kad si već bacio pare za put PG-BG pa smeštaj pa ovo pa ono onda pretpostavljam da nisi dao zadnje pare iz šteka već da imaš dosta preko potreba osnovnih. Ostaviš jednu ljubičastu novčanicu +LK+ pasoš i daće ti svako
 
pa imao sam kod sebe i ponudio bih da su mi rekli da je problem što sam strani državljanin, problem je što su svi oni kao po dogovoru apsolutno prestali da odgovaraju na poruke i pozive
 
Bolje da si otisao u igraonicu i zauzeo termin za ceo dan nego ovo cimanje... :D
 
Koliko si puko bolje ti je bilo da sedneš u karting sat vremena i izvrtiš djevrek uživo uz zvuk motora (ne kamiona) i miris benzina, ne treba Seve za gomilu adrenalina.
 
Mogao i to i neku domacinku da nadje da ga opusti posle lude voznje. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno