Šta je novo?

Da li je moguce....

  • Začetnik teme Začetnik teme AyS^
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

AyS^

Čuven
Učlanjen(a)
22.12.2003
Poruke
405
Poena
619
OMG

jel se ovo zezaju ili ...for real : ))))))) ?
dobro nije vesh mashinu ubacio... :smoke:
 
Poslednja izmena:
O da...
moguce je
Na elitesecurity se pricalo o ovome pre neki dan...

Najjace Playstation 2,5 mislim stvarno,za*ebali su i Japance...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno