AyS^ Čuven Učlanjen(a) 22.12.2003 Poruke 405 Poena 619 18.12.2005 #1 OMG jel se ovo zezaju ili ...for real : ))))))) ? dobro nije vesh mashinu ubacio... :smoke: Poslednja izmena: 18.12.2005
Duke Nukem Čuven VIP član Učlanjen(a) 10.02.2005 Poruke 1,236 Poena 649 18.12.2005 #2 O da... moguce je Na elitesecurity se pricalo o ovome pre neki dan... Najjace Playstation 2,5 mislim stvarno,za*ebali su i Japance...
O da... moguce je Na elitesecurity se pricalo o ovome pre neki dan... Najjace Playstation 2,5 mislim stvarno,za*ebali su i Japance...
V vladabgd Čuven Učlanjen(a) 19.11.2004 Poruke 648 Poena 620 19.12.2005 #3 ima na benchu vec tred na istu temu