Šta je novo?

Da li je kraj nasim mukama sa neazurnim stanjem?

Uf sto se bojim "javnih" nabavki. Bice dobro ako se ne pojavi jos koji problem usput...
 
"Propusti" su garantovani kako bi se smanjila cena Lelekoma pred prodaju ;)
 
Realno, kome je bas smetao los biling sistem MTS-a, taj je vec odavno na VIPu ili Telenoru.
Ovi sto se jos koprcaju ce sacekati jos malo :)
 
"Javno otvaranje ponuda će se obaviti 13.09.2010. godine "
 
nemoj tako, nada umire poslednja :)
 
Ajde ovako, realno :)

Znamo da se Telekom reorganizovao pre 2 godine, sve u sklopu priprema za privatizaciju. (citaj Tcom)
Za implementaciju novog biling sistema je potrebno, recimo, 6 meseci.

Priprema se teren za kupca (Tcom) da sistem proradi upravo u trenutku preuzimanja Telekoma.
Jednostavne su to stvari. Takav je tajming i to je stvar marketinga.
 
Nista se ne brinite, bice to pre roka, da se pokaze kupcu sta sve oni mogu i imaju, a sto ce biti nepouzdana budzevina to je ... test period
 
Za divno cudo provera stanja radi relativno dobro :trust:
 
Moram priznati da su me zabezeknuli. Mislim da je već prvog radilo.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk
 
Ja sad proverio, jer sam video temu, i zamisli radi ... e sad, poslao sam dve poruke, i jedan poziv, da vidim koliko će im trebati da ažuriraju .... mada me to neće pokolebati, sa svojim privatnim brojem sam prešao u telenor, a ovaj firmin čekam MNP ..... ipak je firmin ...
 
Gledaj, ja sam vec duže vreme na obe mreže i tvrdim da su manje više svi isti djavo. Cene su slične, problemi slični. Ne vidim razlog za MNP sem zbog telefonskih aparata (neko reče vip?).
 
Sve što me je zanimalo, svaki problem koji sam imao, informacije koje su mi trebale .... mnogo mnogo brže i kvalitetnije sam dobijao u Telenoru. U telekomu su me više puta gledali kao tele u šarena vrata kada bih nešto pitao . . .

U telenoru imam prenošenje neiskorišćenih minuta i poruka

U telenoru sam oduvek mogao da proverim stanje od 4. u mesecu.

U telenoru mi ne stoji 5 dana isto stanje pri kraju meseca, pa onda odjednom PUF , prekoračio sam slobodnjake .

Jedino će mi nedostajati SIM kartice telekomova sa 650 mesta u imeniku, ali Bože moj, šta sada da se radi ...

ima dosta prednosti .... kada su već cene iste, onda za iste pare mogu da biram šta ću .....
 
stanje uvek kasni po par dana sem ako proveris bas kada su oni azurirali stanje,najbolje prvog u mesecu obrises sms ili ako imate merac i to je to. e sada zavisi koju tarifu koristis i kako se tarifira razgovor odnosno kako ga racunaju na sekundu ili na minut posle prvog minuta.
 
inace mislio sam da menjam provajdera ali sve je to manje vise isto sem sto mi se svidja tarifa prenesi u telenoru.ja u mts-u imam mix 500 i necu da je menjam jer su nove mix tarife mnogo losije po nas korisnike (po dzepu) a i ostale tarife nisu nista bolje....
Inace razgovor bar za mts mrezu je poskupeo pa tako kada se preracuna u nekim tarifama sms kosta i 4-5 din , minut oko13din mislim kada se potrosi bezplatno...
A u nekim tarifama u prepaid-u minut kosta cak i 17din kada se sve izracuna STRASNO
 
Koji ti to crni paket gledas? Evo bash tvoj Mix gledam i minut je 6 dinara posle potrosenih. Manje vise tu su 4-6 din. Samo mi nemoj reci sada, za 10 sekundi razgovora, kad se preracuna na 60s zaokruzeno, pa plus uspostava veze :D
 
malo preformulisi pitanje pa da ti odgovorim,i pogledaj malo bolje koja je cena za minut posle potrosenih besplatnih u bilo kojoj tarifi,pogledaj dobro i izracunaj pa ce ti biti jasnije.pisao sam o starim i malo novijim paketima koji su dosta skuplji.
 
u ovom mesecu sam proveravao stanje vise puta i izgleda da je to sada sredjeno,proverio sam 4 u mesecu i iznenadio se da radi provera i da je tacna videcemo kako ce biti zadnjih dana u mesecu
 
Pa evo meni je posle tri dana tek sada,pre jedno 10ak minuta uracunati potroseni minuti i poruke, a jos od 1 do 4 marta servis im nije radio jer valjda racunaju potrosnju.
 
ma da nekad radi kao dobro, nekad ne prosto nema pravila.ja sam na pocetku ovog meseca proveravao ali servis nije dostupan,
 
Da li mozda neko zna postoji li neki nezavisni programcic za android koji uredno belezi kombinovanu potrosnju minuta, poruka i megabajta, a takodje da vodi racuna o zaokruzivanju zapocetih minuta. Znam da postoji takav program samo za internet protok, ali jos uvek nisam naisao na neki ovako sveobuhvatan.
 
call meter ng ima sve sto ti treba
 
mt:s uveo neke novine u pogledu provere stanja na postpejdu. A izgleda da su malo poboljsali i azurnost.
 
Ovako je već godinu dana, bar kod mene. Ažuriranje je na manje od 12sati.
 
Kod mene, na MIX1000, nije bila stavka za data saobraćaj, do pre neki dan. Tj. bila je jedno vreme, pa su je uklonili. Danas sam slao poruke i zvao, a stanje mi se azuriralo u roku od 30-60 minuta.
 
Ima smisla to sa podacima, jer ih je moguce uzeti u tarifnim dodacima. Ja sam do pre godinu dana imao takvu nekakvu kombinaciju, dok nisu ubacili MixNet.
 
Nazad
Vrh Dno