Bilo ih je pre mesec i vise na svakom koraku, doduse modeli 4450e i 4850e. Ja sam bas uzeo ovaj drugi i to je bio jeftiniji od recimo modela 5000+, 51e tacnije je kostao. 😉 I klokuje se ko lud, do 2,9 ide ispod 1.3v a do 1.4v pa i 1.45v moze bez "odlaska u crveno", greje se stepen dva manje od 65W Brisbane-a i to je odokativno na osnovu temp koje sam gledao po netu u slicnim sistemima i uporedjivanja sa mojim temp. 🙂
U startu su bili konkurentni cenom ali eto kada su ljudi neobavesteni, bilo je primera gde su uzimali 4000+ po ceni 4850e.