Šta je novo?

Counter- Strike 2

zezas? pa nije CS 1.6 :)
Ja igram na QHD i sve high, i izvlaci negde 250-300 fps. Aj okaci screenshot podesavanja u video settings :)
1280x960 kao i 90 posto igraca. :) ali 7800x3d je prevara od procesora koliko je dobar!
 
1280x960 kao i 90 posto igraca. :) ali 7800x3d je prevara od procesora koliko je dobar!
Pa kad igraš sub FullHD na low pretpostavljam, naravno da ti je CPU bottleneck. Ne znam koliko ljudi igra na tim malim rezolucijama, ja igram native oduvek.
 
Pa kad igraš sub FullHD na low pretpostavljam, naravno da ti je CPU bottleneck. Ne znam koliko ljudi igra na tim malim rezolucijama, ja igram native oduvek.
Primetan broj ljudi, cak znam samo jednu dve od 20ak osoba sa kojima igram da igraju native.
 
Комедија претходних дана са баговима и читерима. Прво у сред партије видљив "дух" пушке, који се померао кад је неко узео и бацио.
1710781673449.png

Следећа партија лик гледа у небо и ређа хедшотове.
1710781750922.png

Срећа па играм само Даст 2 из разоноде, могу мислити како је са оваквима у компетитиву...
 
Ja ne znam da li je do mog trust factora, ali u zadnjih mjesec dana igram 4-5 competitive partija sedmično i uglavno igram sa likovima koji imaju Loyalty badge kao i ja i uglavnom su OK što se tiče (ne)komunikacije i samo dvojicu sam prijavio za cheat.
 
Nazad
Vrh Dno