nnnikola
Slavan
- Učlanjen(a)
- 03.07.2009
- Poruke
- 88
- Poena
- 310
Moja oprema
- CPU & Cooler
- AMD Ryzen 7 7800X3D, Noctua NH-D15
- Matična ploča
- MSI B650 Tomahawk WiFi
- RAM
- G.Skill Trident Z5 Neo, 32GB, 6000MHz, CL30
- GPU
- MSI RTX 2080 Gaming X Trio
- Storage
- Samsung 990 Pro 1TB
- PSU
- Corsair RM1000x
- Kućište
- Cooler Master Cosmos C700P
- Monitor
- Acer XF270HUA
- Miš & tastatura
- Roccat Kone EMP & Logitech G910
- Laptop
- par dobrih Acer-a
Kad ce kod nas (masovno) poceti da se uvozi ovaj procesor? Ima li neko informacije Ne mogu da ga docekam koliko sam nestrpljiv 😀 Vidim da je ulistan u microsystems-u, ali samo ulistan