Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Moze li objasnjenje razlika izmrdju Cooler Master Ergo III vs Ergo IV? Koji je bolji za hladnjenje Asus Rog Zephyrus G15 (2021) 15.6 incha? Hvala
 
@Cooler Master

Pozdrav. Imam vas stari V10 hladnjak i izuzetno mi se svidja kako izgleda, pa bih ga rado preneo u sledeci build koji pravim. Da li postoji nacin da se u Srbiji nabavi RR-ACCY-2011-R5 bracket za njegovu montazu na LGA 2011 socket?

 
@Cooler Master

Pozdrav, zanima me kada će na tržištu Srbije biti dostupno vaše vodeno hlađenje MasterLiquid ML240 Illusion ?
 
Pozdrav,

Da li postoji šansa da se nabavi CM front usb 3 bracket(LINK)?
 
@Cooler Master

Vidim na CM sajtu da sa pojavio vas bracket za ATX napajanja za NR200P. Kako doci do toga posto nisam pronasao u nasim radnjama?
 
Drugari, koji CM preporucujete , cooler, za CPU i5-4670 LGA 1150, da nije skup,a da je dobar,da spusta temepraturu i da ne bruji kao da ore? Takodje savet i za ventilator kucista

Hvala
 
Moj glas ide za Cooler Master Hyper 212 Black Edition, odlican odnos cena/kvalitet.
 
Hyper 212 black košta maltene koliko i taj procesor. Može da bude ok ako se gleda i potencijalni upgrade, inače ne.
 
Pozdrav!

Oduvek sam bio veliki fan Cooler Mastera kao brenda koji se trudi da uvek uradi posao onako kako Bog zapoveda. Bez kompromisa. Tako sam se oduševio NR200 kućištem. Vrhunski! Jedina mana koju sam pronašao je što ne podržava malo višlje vazdušne hladnjake za procesor. Dodatni 1 cm bi bio više nego idealan,a ne bi mnogo narušio gabarite kućišta.

Pokušavam da na tržištu Srbije pronađem kućište NR200, verziju sa metalnom stranicom kao i neko sfx CM napajanje 850W. Kućište sam jedino uspeo da nađem NR200P sa staklenom stranicom, a sfx napajnje samo 650w koje mi je nedovoljno.

Da li je moguće doći do ovih komponenti na našem tržištu? Hoće li biti skorijeg uvoza?

Ako nije, da li postoji mogućnost da dobijem samo metalnu stranicu za NR200, a da ja kupim model sa staklenim panelom?

Unapred hvala i svako dobro!
 
Pozdrav!

Oduvek sam bio veliki fan Cooler Mastera kao brenda koji se trudi da uvek uradi posao onako kako Bog zapoveda. Bez kompromisa. Tako sam se oduševio NR200 kućištem. Vrhunski! Jedina mana koju sam pronašao je što ne podržava malo višlje vazdušne hladnjake za procesor. Dodatni 1 cm bi bio više nego idealan,a ne bi mnogo narušio gabarite kućišta.

Pokušavam da na tržištu Srbije pronađem kućište NR200, verziju sa metalnom stranicom kao i neko sfx CM napajanje 850W. Kućište sam jedino uspeo da nađem NR200P sa staklenom stranicom, a sfx napajnje samo 650w koje mi je nedovoljno.

Da li je moguće doći do ovih komponenti na našem tržištu? Hoće li biti skorijeg uvoza?

Ako nije, da li postoji mogućnost da dobijem samo metalnu stranicu za NR200, a da ja kupim model sa staklenim panelom?

Unapred hvala i svako dobro!

Pretpostavljam da si se vec snasao al ukoliko nisi mislim da se uz verziju sa staklenom stranom dobija i metalna.

Mene zanima da li je moguce nabaviti bracket za ATX napajanje za NR200?
 
@Cooler Master Postovani, interesuje me da li mozete da nabavite microfon za MH751? Hvala.
 
Da li moze da se nabavi poruci staklena stranica za SL600M?
 
Upravo mi je nestao zvuk u desnom zvucniku od COOLER MASTER MH-751 slusalica, bas steta odlicne su bile. Kabel mi se cini ok, ne prijavljuje nikakav sum i smetnje dok sam ga opipao, probao sam da ubodem sluske u par uredjaja ali ne pomaže.

Kupio sam ih u aprilu 2020 preko Tehnomanija sajta, tako da bi trebalo da su i dalje u garanciji. Sta mi predlaže ovde CM support?
 
Gde mogu da se kupe Cooler Master Masterkeys/Quick Fire tastature, da li ih ima u ponudi ?
Mislim na modele ovog tipa:


Kakvo je stanje sa https://www.coolermaster.com/catalog/peripheral/keyboards/novatouch-tkl/#image-Item6
Znam da su stari modeli, ali meni su u to vreme po izgled bile najlepse tastature. Steta, tada nisam bio u mogucnosti kupiti takav model :(
Izgled novih modela mi se nesvidja.....
 
Poslednja izmena:
Potraga za fosilom , tockic za Xornet II ?
 
Da li neko zna gde mogu da nadjem “upgrade kit 603005870-GP “ zapravo je rec o lga1700 bracket za ml240r rgb hladjenje?
 
Kada je planirano da stignu vec spremni kuleri za lga 1700? Ima li neki info? Ili makar sto je pitao kolega iznad, gde naci upgrade kitove za vazdusna i vodena hladjenja... A da je u Srbiji :)
 
Dobar dan.
Trebala bi mi dve prednje mrezice za Storm Stryker, da li neko ima da proda, na zvanicnom sajtu nema na stanju?
 
Ја колико видим, @Cooler Master ником ништа не одговара, као присутни су, потез је нахваљен, а њих ниђе. Неозбиљно.
 
Pozdrav,

posedujem kućište CM HAF , u njemu mi je prozujao ventilator MegaFlow 200 Red. Posle skoro 10 godina (y) Probao sam malo da mu obirm buku potenciometrom, smanjenjem obrtaja ali još uvek se čuje. Gde mogu da kupim zamenski ventilator?

Milsim da je to ovaj


Ovako izgleda kod mene. Ovim potenciomerom pokušvam da mu malo produžim život dok ne nabavim novi.

IMG_7425.jpgIMG_7426.jpg

 
Nazad
Vrh Dno