Šta je novo?

coolemaster

david

Čuven
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
233
Poena
620
Da li kod nas imaju da se nadju coolemaster kucista...naspram kojih thermaltake izgledaju smesna...?
 
zanima me zasto ti je ovo kuciste bolje od thermaltake-a? poredimo alu verziju tt-a i ovu tvoju sa slike, posto je i ona ocigledno alu
 
To kod nas....teško. Inače izgleda kao Li-Lian kućište.

Možda je alu, ali izgleda 10x diskrtenije.
 
david je napisao(la):
Da li kod nas imaju da se nadju coolemaster kucista...naspram kojih thermaltake izgledaju smesna...?

Ja sam moj ATCS-201SX1 (bez prozora doduse) morao da dovlacim iz Engleske. Ovde je slaba vajda za kvalitetom vec se samo neki klinci loze na TT i to je to.:D :)
 
Re: Re: coolemaster

Lucas je napisao(la):
Cini mi se da ima u PC Centru, ona konfa koju je Peca ''podpisao''...

Eh, to kuciste "stize" u PC Centar vec dva meseca :) Likovi iz Infoteam-a kazu da bi trebalo da ga dobiju. Ipak, delovali su kao da bas i nisu razumeli o cemu se prica...
 
Zna li neko otp. nivo cene?
 
Verovatno ih nema jer ne znam ko bi bio dovoljno lud da ovde kupi kućište koje u USA košta 180-200 dolara, i to bez napajanja (a kamo li prozora i ostalih zezalica).
 
mikis je napisao(la):
Verovatno ih nema jer ne znam ko bi bio dovoljno lud da ovde kupi kućište koje u USA košta 180-200 dolara, i to bez napajanja (a kamo li prozora i ostalih zezalica).
Pa ko je onda lud da kupuje TT kucista od 139€ + 35€ za prozor?
PS. cooleramaster (201B SXT)kosta oko 180USD.
 
Re: Re: Re: coolemaster

pop je napisao(la):
Eh, to kuciste "stize" u PC Centar vec dva meseca :) Likovi iz Infoteam-a kazu da bi trebalo da ga dobiju. Ipak, delovali su kao da bas i nisu razumeli o cemu se prica...

Pa kako onda kad bi hteo da kupim tu konfu, koja ide sa tim kucistem?
 
Re: Re: Re: Re: coolemaster

Lucas je napisao(la):
Pa kako onda kad bi hteo da kupim tu konfu, koja ide sa tim kucistem?

Dobro pitanje ! Vidis, kad god sam trazio samo kuciste nije ga bilo.

Mozda drze jedno ili dva u steku bas zbog te Pecine konfiguracije.
Jedino sto su imali od aluminijumskih modela je Frontier AL09.
 
Re: Re: Re: Re: coolemaster

Lucas je napisao(la):
Pa kako onda kad bi hteo da kupim tu konfu, koja ide sa tim kucistem?

Ma nije to isto kućište, to "Pecino" je skoro bilo na rasprodaji za 80-ak evra i mislim da uopšte nije CoolerMaster, a sigurno nije CM ATCS-201
 
Re: Re: Re: Re: Re: coolemaster

mikis je napisao(la):
Ma nije to isto kućište, to "Pecino" je skoro bilo na rasprodaji za 80-ak evra i mislim da uopšte nije CoolerMaster, a sigurno nije CM ATCS-201

Mozda nije u dlaku isti model koji se pominje na pocetku thread-a, ali je Pecina "potpisana" konfiguracija sasvim sigurno bila spakovana u CoolerMaster kuciste iz ATCS serije.
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: coolemaster

pop je napisao(la):
Mozda nije u dlaku isti model koji se pominje na pocetku thread-a, ali je Pecina "potpisana" konfiguracija sasvim sigurno bila spakovana u CoolerMaster kuciste iz ATCS serije.

Evo linka sa ATCS kućištima, pa ko ga nađe... (njegovo je ;) ) Uostalom, tu je i Peca, valjda on zna u koje je kućište spakovao računar. :) Čini mi se da ipak mislimo na različita kućišta.
 
Evo proverio sam - kuciste sa slike je nesto drugacije, ali sto rece pop, jeste iz ATCS serije...

BTW nisi dao link!
 
Vrh Dno