Šta je novo?

Company of Heroes 3

Phoenix92

Cenjen
Učlanjen(a)
04.05.2017
Poruke
1,305
Poena
165
Danas iznenada najavljen novi nastavak RTS igre Company of Heroes. Za sad najavljena mnogo ozbiljnija kampanja, oko multiplayer-a se jos nista ne zna. Na zvanicnom sajtu su otvorene prijave za pre-alpha verziju koja je vec dostupna za download preko Steam-a.
 
Ja već igrao.

Dodali su turn based combat na glavnoj mapi kampanje. Podseća na neki Total War, mini game mix. Sa sve regrutacijom jedinica, raznim vrstama terena za zaklon i bonuse, bombardovanje iz brodova i aviona itd. RTS combat pocinje na predefinisanim glavnim misijama i može da se dodaju različite jedince sa glavne mape u te bitke pre nego što počnu.

Lepo je videti da neka igra obradi bitke u Italiji. A po traileru biće i Severna Afrika.
 
Turn base kampanja mi nije nesto preterano zanimljiva, ja cekam da vidim kako ce multiplayer komponenta da izgleda. S obzirom da sam skrcao skoro 2000 sati na multiplayer u dvojci :D
 
Ne bih se mnogo uzdao u Relic posle fijaska sa Dawn of War III. Nadam se da grešim.
 
Ja odigrao jedan quick skirmish cisto da probam, i ne deluje uopste lose sobzirom da je pre-alpha. Generalno je meni licno UI nepregledan ali dobro to je mozda i do navike, u sustini to je COH, ne vidim nesto previse promena. Ostaje da cekamo da vidimo kako su multiplayer zamislisli, koliko sam video bice preview build i za to
 
Odlicna vest, koji prihvatam sa ogromnom dozom rezervisanosti
Meni je Coh1 daleko ispred Coh2 po mehanici i balansu, mada sam odigrao solidnu kolicinu vremena i coh2 (mada poslednjih godina ne mogu vanila coh2 ni da smislim)
 
Ne dopada mi se COH 3. Trebaće mu godine da ga optimizuju. Inače u COH 2. Koliko sam ljudi icepao artiljerijom.
 

Prilozi

  • COH 2a.JPG
    COH 2a.JPG
    164 KB · Pregleda: 29
  • Coh 2b.JPG
    Coh 2b.JPG
    185.1 KB · Pregleda: 29
Nazad
Vrh Dno