Šta je novo?

Commandos 3

Mare

Čuven
Učlanjen(a)
01.02.2002
Poruke
5,445
Poena
780
I ja jednu igru da probam pre ostalih :mrgreen:

Za pocetak igra veoma lici na prethodi deo, jako malo unapredjenja, malo zakomplikovan kontrole. Grafika i dalje 2D samo u jednoj rezoluciji. Nikakva setovanja ne postoje po tom pitanju....

Sad jos je rano za procenu ali po svemu ovo je pre igra za ljubitelje zanra nego mega hit.
 
probash pre ostalih ? stigla je pre 5 dana, kad i max payne :)

a grafika je inache full 3D :) samo shto su chovechuljci i dalje ostali ;)
 
Samo enterijeri su 3D, kad izadjes napolje je 2D sa mogucnoscu rotiranja u 4 stupnja. Likovi naravno 3D. Slazem se da bi ovo pre bila expanzija za dvojku nego nastavak.
 
znaci sve u svemu igra nije bas nesto
 
U Commandosu nije ni bitna grafika, bar meni... To je takticka igra, ne ocekujte takve stvari od nje :D
 
off topic - vuce204... sig ti je scary... majke mi!
 
Meni su Commandosi 1 bili odlicni, do zadnjih misija...2-jka mi je bila uzas...Ne znam, meni je problem sto se takve igre uvek na kraju pretvore u nenormalno kliktanje bez uzivanja i svode na 100 reloadovanja 1 pozicije dok nekog svabu ne savatas...Da ne pominjem gubljenje filinga realnosti kad poskidam 30 stacionarnih nemackih vojnika a oficir sa strazom koji ide u krug nista ne posumnja...

Mada generalno, smatram da je 2. sv. rat toliko forsirana tema u svetu igara, vrlo preterano. Posebno kad su price neke koje se granice sa naucnom fantastikom (recimo da 4 komandosa skinu 250 nemackih vojnika :D)
 
driver je napisao(la):
probash pre ostalih ? stigla je pre 5 dana, kad i max payne :)

a grafika je inache full 3D :) samo shto su chovechuljci i dalje ostali ;)

E sad, nemoj da mi kvaris zabavu :mrgreen: ctp;

Dobro prvi sam startovao temu o njoj u ovoj sobi...

Inace je 2D kao i prethodni deo, samo su prostorije unutar objakata 3D.
 
re

Sto cu da se odvalim od igranja! type;
 
re

nIce Cream je napisao(la):
U Commandosu nije ni bitna grafika, bar meni... To je takticka igra, ne ocekujte takve stvari od nje :D

I to sto kazesh!
 
Gde moze da se nabavi tj. kupi igra? Na koliko diskova staje?

thanks people
 
Mare je napisao(la):
...



E sad, nemoj da mi kvaris zabavu :mrgreen: ctp;

Dobro prvi sam startovao temu o njoj u ovoj sobi...

Inace je 2D kao i prethodni deo, samo su prostorije unutar objakata 3D.

ahhaha :) ja startovao igru, pustio tutorial (prva dva dela nisam ni video), i vidim ono neka sobica, neki chovechuljak :) reko, aj dosta, i deinstaliram :)
 
Ahahahah :D Probaj bre driv jednom u zivotu neku finu igru (posto nisi igrao ni prvi, prvi dodatne misije ni drugi deo).
 
Ma daj bre da se smaram sa tim...gde je tu osecaj, gde je adrenalin ? :) ne mislim samo na fpsove, osecaj ucheshcca u igri je meni najbitniji, a kako da igram ovo gde su neki chovechulci koji puckaraju okolo :) uvek sam se pitao kako neko moze da igra one potezne strategije...*ebote :D
 
imam problem sa drugim delom

blago tebi,nego ti bi meni mogao da pomognes!
Ja sam se zakucao na jednoj misiji u drugom delu,nemogu da se popenjem na jedan nosac aviona, tu su neki delovi aviona i neka velika skladiste.... mada neverujem da se secas!!! Jedini ako si zapisivao sifre za svaki nivo mogao bi da mi posaljes.
Ili neko od vas ko procita ovu poruku.....Hvala
 
Mislim da je prvi deo bio keva, sve ostalo je pokusaj unapredjenja...
 
driver je napisao(la):
Ma daj bre da se smaram sa tim...gde je tu osecaj, gde je adrenalin ? :)

ikonice rulaju :beat:
 
Marti Misterija je napisao(la):
off topic - vuce204... sig ti je scary... majke mi!
Sto off topic? Prokomentarisao sam igru i grafiku. Sig je tuzna istina i drzacu ga dok ne dobijem lovu od EPS-a ili sam ne skupim za novu masinu. Do tad stoji.
 
ma ne...Marti kaze da je njegov post offtopic :)
 
Vrh Dno