Šta je novo?

Coler za Soket 370

  • Začetnik teme Začetnik teme boZZaP
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

boZZaP

Čuven
Učlanjen(a)
20.08.2003
Poruke
1,064
Poena
650
Ustvari treba opruga u obliku slova Z koje se vidjala jos na starim soket 7 plocama koja se kaci na ona dvd pina diagonalno
'veselo' odvaljena plastika za normalnu oprugu :smash: a steta da se ploca (P3) baci

Da li je video neko skoro nesto novo i staro
 
ako si odvalio 'samo' srednje od tri , kupi kuler koji se kaci na sve tri , noviji su takvi uglavnom ili , ako imas rupe oko podnozja na osnovnoj ploci nadji takav koji se montira na te rupe ...
 
siki je napisao(la):
ako si odvalio 'samo' srednje od tri , kupi kuler koji se kaci na sve tri , noviji su takvi uglavnom ili , ako imas rupe oko podnozja na osnovnoj ploci nadji takav koji se montira na te rupe ...


Namerno sam 'povukao' paralelu sa Socket 7 jer ovakav kuler sa 'Z' oprugom koji se kaci na dva diagonalna pina nisam video od '97

http://www.cpu-world.com/Sockets/Socket 370.jpg

Ako nema novo mozda nekoga ne mrzi da sidje u podrum 🙂
 
glacial tech kuleri imaju Z oprugu... oznake:

2421
2420
 
Uz malo alata i strpljenja u krajnjoj nuzdi se moze napraviti i od celicne zice fi 2mm.
( Licno iskustvo )
 
Tebi ovo treba.
 

Prilozi

  • opruga.webp
    opruga.webp
    9.5 KB · Pregleda: 67
Opruga sa 3 pina je prejaka za jedini preostali pin jer opterecenja nisu ista
Moram ipak po zicu 🙁
 
Nazad
Vrh Dno