Šta je novo?

Circuit Superstars

ZeeGerman

Čuven
Učlanjen(a)
05.01.2002
Poruke
2,390
Poena
725
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5-10400F & MASTERAIR G100M
Matična ploča
GIGABYTE B460 DS3H
RAM
32GB Kingston KF426C16BBK2/32 DDR4-2666 DIMM CL16 Dual Kit
GPU
GeForce RTX 2060
Storage
Samsung 980 PRO 1 TB Heatsink + 2x500GB old, crap SSDs
Zvuk
on board
PSU
600W
Kućište
NZXT H510 Flow
Monitor
DELL 27" VA S2722DGM
Miš & tastatura
Redragon M913 & Redragon K569
Ostale periferije
Synology DS 220+
Laptop
DELL Latitude 5410
Tablet
Samsung Galaxy Tab S7+
Mobilni telefon
Honor Magic6 Pro
Pametni uređaji
Usisivač!? Jesam učestvovao u diskusiji, ali baš da koristim tako nešto.... :D
Pristup internetu
  1. Optički internet



Nije nova stvar, naprotiv. Ipak, nisam našao temu da postoji [izvinjavam se ako mi je promaklo i ako je za brisanje].

Old school vožnja iz pptičije perspektive, dugo me nije oduševila igra koja solidno vraća u drugu polovinu devedesetih. Nostalgija me baš žestoko uradila (Ignition, Death really, negde sam pročitao i poređenje sa Micro Machines - mada to nikada nisam igrao).

Fizika je sjajna, staze prilično raznovrsne, a tu je i online mode kao i time trial za takmičenje sa igračima širom sveta. Kod mene online "peglanje" ume da štucne/zalaguje, ali i dalje je mega zabavno. Uzeh je na Steam-u za 10 evra prošle nedelje, inače je regularna cena oko 20 (mada se može naći jeftinije).

Vidim da je multiplatform i da u time trial-u stoje vremena igrača sa PS-a, a koliko vidim, prisutni su i XBOX i Nintendo. Doduše, u online modu, još uvek nisam naleteo na igrače sa drugih platformi...
 
Dobra igra. Kampanja ima bas dosta trka, fizika solidna, a i vecina staza je fino odradjena.

Super Woden GP 2 je slicna, sa mnogo vise kola za kupiti/otkljucati i vise vuce na retro fazon, podseca na isometric Gran Turismo 4.
 
Nazad
Vrh Dno