Šta je novo?

Chromebook i microsoft office

trip

Cenjen
Učlanjen(a)
25.08.2014
Poruke
547
Poena
175
Ako moze neko da mi pomogne kako da instaliram office devojci na chromebook to je valjda android neki operativni sistem, treba joj za vezbanje za ispit na fakultet a tamo uce na office iz 2007 :/.
Jel ima “domaca” neka verzija za ovaj OS da skinem ili da kupim nesto na godinu dana kod nekog ili bilo sta samo da joj napravim taj office paket i instaliram program?
Hvala

edit: ovaj MS koriste tamo bas je iz 2007
 

Prilozi

  • 70F55F21-6812-4A33-9DBA-1047825A7815.jpeg
    70F55F21-6812-4A33-9DBA-1047825A7815.jpeg
    105.7 KB · Pregleda: 21
Poslednja izmena:
Na chromebook koliko ja znam ne moze nista sto nije cloud based ili sto nije chrome app. A mislim da office nije ni jedno ni drugo. Probaj sa office365 to je cloud based office, kupuje se na godisnjem nivou
 
Trazim neko resenje samo za word i excel zbog fakulteta, jel bar priblizan taj 365 ko ovo sto koriste tamo za ucenje ovaj iz 2007, pa bih ga kupio samo da radi?
 
Office 365 je isti kao standardni office samo sto je cloud based. To je njihov odgovor na google dokumenta. Mislim da imas trial pa svakako probaj
 
Ne može se instalirati "punokrvni" Office 365 na Chromebook, samo web bazirana verzija koja ima svoja ograničenja. Ako već ima Chromebook instalira Office ili sa Chromebook market, ili sa Google Play i vidi da li odgovara. Za osnovnu verziju je dovoljan i besplatan Microsoft nalog.

 
Sad cu da probam nasao sam nesto pokrecu instalaciju exe programa pre linuxa na chromebooku, pa ako nadjem neki ms 2007 da vidim dal moze tako instalacija da se zavrsi
 
Edit@ sve sam pokusao i sa linuxom i zeza, tako da od sad osim Offica na Chromebooku treba i tastatura ovoj su nekako dugmici stradali posle neuspelih pokusaja...
 
Chromebook je neupotrebljiv skroz, neki mogu da prime Windows uz dosta muke ali vecina ne.
 
Nazad
Vrh Dno