Šta je novo?

Chia coin otvaranje porta 8444 na Supernovi

techone

Flash Drive
Učlanjen(a)
18.08.2020
Poena
28
odziv za pronalazenje sherova nije toliko bitan, bitno je da ne predje 20-30sec... nacin rada chia mreze se razlikuje od POW i nije vazno ko prvi submituje share za blok
naravno ovo ne znaci da se mreza treba raspadat ali dok vam harvester nalazi sharevo ispod 30s svaki ce vredeti (biti validan) za solo ili pool (provereno, jer su moji inace 20-35s zbog specificne koncepcije rada)

TammyKS

Flash Drive
Učlanjen(a)
20.09.2008
Poena
3
Može neki novi info o Chia ? Ima li nekih novosti ? Da parafraziram kolegu; "Tema nešto nije aktivna, šta se desava, da li su svi napustili Chia farmovanje?"

rammadis

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poena
48
Može neki novi info o Chia ? Ima li nekih novosti ? Da parafraziram kolegu; "Tema nešto nije aktivna, šta se desava, da li su svi napustili Chia farmovanje?"
Chia uvela CAT1 standard (chia asset token) i trenutno se dele razni tokeni na discord ili twitter,airdrop ili kupovinom,takodje pocela i pretprodaja nft-ova.
Za CAT's treba chia light wallet,jos je u beta fazi i nije preporucljivo instalirati isti na racunar koje farmuje.
Preporucujem ovaj sajt za novosti: https://thechiaplot.net/

ExR

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
24.12.2004
Poena
38
Manje vise isto, cena nikakva, polako opada snaga mreze, izbacili su chia offers opciju da se trguje bez menjacnice, godinu dana od kako je mainnet. Ako nesto bude od ovog coina bice za par godina, po mojoj proceni. Komp radi pa radi a nije neka potrosnja struje, po mom racunu se i ne vidi. Ako imate diskove koji ne rade nista onda je ok da se pocne, u suprotnom ne. Kada i ako cena bude bar jedno 4x bice druga prica. Sama chia je ok, laka za odrzavanje, ako koristis windows bacis pogled zbog win update svemena na vreme i to je to. Da bi se napravio jedan coin potrebno je oko mesec dana sa nekih 150-160 TB.

DrStrange

Flash Drive
Učlanjen(a)
23.03.2022
Poena
1
Imam problem sa Siliconom (SIT) forkom nece da se sinhronizuje, ostali rade bez greske. Ako neko ima ideju za pomoc slusam?

Vrh Dno