Šta je novo?

Cena ????

  • Začetnik teme Začetnik teme igorb
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
I

igorb

Guest
Prodao bih stari kompjuter ali neznam koju cenu da stavim.Konfiguracija je sledeca -
-Gigabyte GA-7NNXP,nForce2-U400,MCP-T,5 PCI,AGP Pro,
4 DDRDIMM(max 3GB),UATA,SATA,Dual BIOS,RAID,Dual LAN,Audio...
-AMD Athlon XP-A2 2600+ Barton,Spire WR3 cooler
-Kingston 2 x 512MB DDR400
-Maxtor 6Y080LO 80GB 7200,UATA
-Gainward 1760/Ultra (6600) 128MB,AGP
-Sweex F/M 56K Hard
-FDD Alps
-NEO CX 5959A 300W
-Genius tastatura KB-21e
-mis A4 SWOP-80
Bez optickih uredjaja.Sav hardwer je kupovan pojedinacno i ima originalnu kutiju.
Sta mislite koliko ovo vredi?
 
Koliko je to staro i da li je OC-ovano, u svakom slucaju, ne bi trebalo da ide ispod 500 evra. A ne vise od recimo 40 evra preko toga, zavisi u kakvom je stanju naravno.
 
Ne znam da li ste vi ljudi na pecurkama, ali ovde je realan plafon 350€. Salu na stranu, covek kada da oglas ima pravo da trazi koliko god hoce za svoju masinu i na kupcima je da tu cenu plate ili ne plate, ali proceniti ovu masinu (polovnu i bez garancije) bez monitora i optike na 500-540€ je u najmanju ruku neozbiljno.
 
MB + CPU + Cooler = 100e
Memorija = 70e
HDD = 40e
6600 ~ 110e
Modem = 5
FDD = 5
Kuciste + napajanje ~ 15e
Tastatura + Mis ~ 15e

Sve ukupno oko 370e. Gde je tu 500/540 evra, meni stvarno nije jasno.
 
U jeee, nema monitor :wall:, ja sam ga racunao po defaultu
 
Pa nemojte odma da se bunite mislis da je wolfman jedini preskocio monitor?
 
Stormbringer_bg je napisao(la):
MB + CPU + Cooler = 100e
Memorija = 70e
HDD = 40e
6600 ~ 110e
Modem = 5
FDD = 5
Kuciste + napajanje ~ 15e
Tastatura + Mis ~ 15e

Sve ukupno oko 370e. Gde je tu 500/540 evra, meni stvarno nije jasno.

tako nekako! kako ovi odvalise 500e ne ide mi u glavu..... :bottle: bre za 500 jura znas kakva NOVA masina ima... a ne ovaj trash star 2 godine skoro.
 
Nazad
Vrh Dno