Probaj kod matorog Raje, nikada nije bio derikoza, jos ako mi doneses flasu ljute odradice omahFidelio je napisao(la):Da li ima ovde profesionalaca ? Treba mi dobar i pouzdan serviser -
iscurela mi zavesica na starom dobrom CANON EOS 1000,
i naravno da nije gulikoža.
Hvala unapred :,,:
I mene bi to zanimalovlasta je napisao(la):Gde Raja sada ordinira?
Ovo mu je mob:Fidelio je napisao(la):I mene bi to zanimalo
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari