coldman
Slavan
- Učlanjen(a)
- 18.12.2008
- Poruke
- 317
- Poena
- 330
Gde kupiti mastilo za Canon Pixma stampace u Beogradu?
Pre sam kupovao u PAKOM-u i to za nekih 200 kinti 50ml a boja je stvarno vrhunskog kvaliteta, vidi se strasna razlika u stampi, zato i jurim samo nju.
Dakle ne treba mi ketridz i sta ti ja znam, treba mi boja u boci.
CISS sistem mi ne treba jer ne stampa bas toliko. U PAKOM-u sam sada nasao samo zutu boju sada. Treba mi crna POnajvise 😛
'fala :wave:
Pre sam kupovao u PAKOM-u i to za nekih 200 kinti 50ml a boja je stvarno vrhunskog kvaliteta, vidi se strasna razlika u stampi, zato i jurim samo nju.
Dakle ne treba mi ketridz i sta ti ja znam, treba mi boja u boci.
CISS sistem mi ne treba jer ne stampa bas toliko. U PAKOM-u sam sada nasao samo zutu boju sada. Treba mi crna POnajvise 😛
'fala :wave: