Šta je novo?

Canon Pixma mastilo

coldman

Slavan
Učlanjen(a)
18.12.2008
Poruke
317
Poena
330
Gde kupiti mastilo za Canon Pixma stampace u Beogradu?
Pre sam kupovao u PAKOM-u i to za nekih 200 kinti 50ml a boja je stvarno vrhunskog kvaliteta, vidi se strasna razlika u stampi, zato i jurim samo nju.
Dakle ne treba mi ketridz i sta ti ja znam, treba mi boja u boci.
CISS sistem mi ne treba jer ne stampa bas toliko. U PAKOM-u sam sada nasao samo zutu boju sada. Treba mi crna POnajvise 😛

'fala :wave:
 
Nazad
Vrh Dno