Šta je novo?

Canon a510

  • Začetnik teme Začetnik teme yo!
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
driver je napisao(la):
Ja kada sam koristio te baterije za aparat, obavezno sam imao 2 seta, jer nema shanse da predvidish kada ce da riknu iako ih znash u dushu 🙂 A josh sam ko budala kupovao spore punjache, stvarno ne vrede te ushtede od 5 ili 10 evra. Sada pouchen tim iskustvom, koristim takve baterije za blic, i imam 2 seta iako je punjach dovoljno brz za bilo kakvu emergency situaciju 🙂
Pa da, ja sada i imam dva seta 😀 ali sam u početku imao samo jedan, mislio sam da će biti dovoljno obzirom na 256mb karticu. Kad sam "na terenu" emergency punjač mi baš i nije od neke koristi. 😛
 
Treba da naprave neki punjač na kurblu. Izvrtiš par minuta i slikaš. 🙂
 
Dobra ideja! :bottle:
Inace ja imam C.F.L. i veoma zadovoljan sam njima!
 
Molio bih da drajver kaze gde je kupio onaj punjac, posto moj puni 21h!
 
nidza je napisao(la):
Treba da naprave neki punjač na kurblu. Izvrtiš par minuta i slikaš. 🙂
Ja sam imao takvu ručnu baterijsku lampu, neka ruska čini mi se.. 🙂

Imala je polugu i kako je držiš (u levoj ili desnoj) ruci stiskanjem povratnog mehanizma pokretao se mali alternator i stvarao el. energiju koja je napajala sijalicu. Isti princip kao na bajsu...
 

Prilozi

  • lampa.gif
    lampa.gif
    1.3 KB · Pregleda: 40
Moja preporuka za baterije i puanjc je Sanyo. 4 barerije 2500mAh i punjac su oko 2700 a smo baterije oko 1000 din. Punjac moze da puni i AAA baterije, a ima i opciju za praznjenje.
 
Nazad
Vrh Dno