andjelkoyu
Čuven
- Učlanjen(a)
- 23.12.2002
- Poruke
- 2,677
- Poena
- 680
Pa da, ja sada i imam dva seta 😀 ali sam u početku imao samo jedan, mislio sam da će biti dovoljno obzirom na 256mb karticu. Kad sam "na terenu" emergency punjač mi baš i nije od neke koristi. 😛driver je napisao(la):Ja kada sam koristio te baterije za aparat, obavezno sam imao 2 seta, jer nema shanse da predvidish kada ce da riknu iako ih znash u dushu 🙂 A josh sam ko budala kupovao spore punjache, stvarno ne vrede te ushtede od 5 ili 10 evra. Sada pouchen tim iskustvom, koristim takve baterije za blic, i imam 2 seta iako je punjach dovoljno brz za bilo kakvu emergency situaciju 🙂