Šta je novo?

Call Of Duty: Black Ops 2

BIA

Cenjen
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruke
1,189
Poena
199
Otkud to da nema teme za ovu igru a izlazi za mesec dana. Nije valjda da se niko ne raduje igri. Ja ne mogu da docekam, nakon mw3 smora ovo ce biti pravo osvezenje.
 
Možda je interesovanje za kvalitet igre opalo onog trenutka kada je i na trećoj konzoli aktuelne generacije omogućeno besplatno igranje. Sada je samo bitno kako se pokreće igra.
 
Pa ako jos krenu i da naplacuju online onda su gotovi ali stvarno. A sumljam da bi se kvalitet igre popravio, ljudi su ubedjeni da imaju ekstra igru i da sta god da izbace prodace se u velikom broju. Licno volim cod ali samo Treyarch cod i cod 4. cod MW2 i MW3 su tako lose igre da mi se povraca kad vidim disk.
 
E pa cool jos bolje. Gledao sam ali je nisam nasao, slepim polako. Molim nadlezne organe, uprave i institucije da ugase onda ovu temu.
 
Kad se nema sta mora se nesto, ja cu uzeti i ovo i MoH : Warfighter za PS3, pa sta bude - bice , onaj koji mi se vise dopadne ce se igrati preko godine s ekipom , samo se plasim da me oba ne razocaraju :d
 
Ma bice super sve sto IW ne uradi ja volim najvise na svetu
 
lol pa IW je bio jedina svetla tacka Cod-ova, jel trolujete ili sta..
 
Igra je actually igriva , ako je neko barem prosecan i ima mike nek baci add na PSN , Mc_Hitman47
 
Nazad
Vrh Dno