moja firma ih je jedno vreme imala u prodaji a preko uvoznika DESK-a !
Probao sam i 17 i 19" i mogu ti reci da za pare za koje se prodaju dosta toga pruzaju 🙂
Moja iskustva u radu sa njima su pozitivna!! Odziv je za rad zadovoljavajuci (16ms) naravno ne i za igre, ugao gledanja je extra i slika se ne muti kada se gleda iz uglova, a i boje su jako lepe !
ne znam zasto ih DESK vise ne uvozi!
kazem imali smo par 19" i 17" na lageru i sve je otislo u neke firme i ljudi su jako zadovoljni!