Šta je novo?

BusPlus sada BeoGRADSKI prevoz - nije u funkciji

lol uplatio sam mesečnu kartu online na portalu busplusa i ne važi mi u prevozu. sad sam probao za voz i samo pišti da nemam dovoljno kredita iako sam uplatio…
 
Kada si uplatio? Treba oko 24h da se online uplata sinhronizuje na validatore.
 
Kada si uplatio? Treba oko 24h da se online uplata sinhronizuje na validatore.
Uplatio sam sinoć u 19:20 i danas pokušao da otkucam oko 19:15 i nije radilo. Kada sam ukucao ID kartice na sajtu za dopunu, ne nudi mi uopšte da kupim (pre je bila i opcija za godišnju kartu čak i kad uplatim mesečnu za trenutni mesec)
 
Ja sam uplatio 30.4 i radila je 2.5. kad sam je validirao, sad sam pogledao ni meni ne nudi godišnju na sajtu najverovatnije su je sklonili jer se menja sistem. Pokušaj sutra ponovo, proveri da li su validatori u busu online (Ispisuju sledeća stajališta, takođe je na solarisima i higerima natpis smera na latinici ako je lepo uvezano, ali je najbitnije da ispisuje stanice na validatorima). Ako ni sutra ne bude htelo pokušaj da ih nazoveš na +381 (11) 7155 155
 
Napisao sam i u drugoj temi ali da ti odgovorim na iOS-u tj. iPhone-ima je aplikacija crkla, na Androidu još uvek radi. Ne bih se nadao da će je popravljati kada i sami znaju svoju sudbinu.
Ne znam šta je bilo ali evo od jutros mi je proradila splikacija na iOS-u.IMG_1680.png
 
Kod mene neće da učita autobuse
 

Prilozi

  • IMG_9642.jpeg
    IMG_9642.jpeg
    11.5 KB · Pregleda: 33
Kod mene čas neće, čas hoće... Dok sam na stanici čekao bus ništa nije htela da učita, čim sam ušao u bus sve je umirala...
 
Kod mene od juče ne prikazuje vozila gradskog prevoza niti ih ima registrovanih. Samo privatna linija koja radi po starom.
 
Kentkart svoj sistem gasi 28.5. nakon tog datuma se gase svi preostali validatori, ussd servis, aplikacija...
 
Za sada ne. Po najavama tek za oko mesec ipo, dva.
 
Meni na iOS još uvek šljaka
 

Prilozi

  • IMG_2320.png
    IMG_2320.png
    557.7 KB · Pregleda: 15
Ovo je poslednja android verzija. Sad sam instalirao stariju verziju i radi.
U prevodu, iskulirajte poslednji update...pa dok šljaka, šljaka....
Update, ipak ne radi. Tj vide se neki busevi ali se ne pomeraju.
 
Poslednja izmena:
Haha istina, kod mene su sada tramvaji počeli da šetaju po blokovima 😂
Biće veselo dok ne naprave novu aplikaciju
 

Prilozi

  • IMG_2321.png
    IMG_2321.png
    556.1 KB · Pregleda: 17
Endeeeee
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-05-29-15-39-47-635_com.busplus.jpg
    Screenshot_2023-05-29-15-39-47-635_com.busplus.jpg
    166.9 KB · Pregleda: 10
Uklonjena i sa Play prodavnice, nema je, bar ću je sad deinstalirati. Tačnije aplikacije za kupovinu karte nema. Ova za red buseva ne radi ni kod mene.
 
Haha istina, kod mene su sada tramvaji počeli da šetaju po blokovima 😂
Biće veselo dok ne naprave novu aplikaciju

Neverovatno zaista koliko sam se navikao na aplikaciju i bas mi smetalo sto je danas nema.. Jel ima neka opcija barem za sms proveru ili ni to? Posto stari nacim za sms ne radi
ps. Stvarno je istina ona stara narodna "dabog da imao pa nemao"... Najgore kad se na nesto naviknes a onda nema :)
 
Neverovatno zaista koliko sam se navikao na aplikaciju i bas mi smetalo sto je danas nema.. Jel ima neka opcija barem za sms proveru ili ni to? Posto stari nacim za sms ne radi
ps. Stvarno je istina ona stara narodna "dabog da imao pa nemao"... Najgore kad se na nesto naviknes a onda nema :)
Sms ne šaljem i da ima, još i to da mi tarifira pa bus i ne dođe, neka hvala. 🙃
 
Ma ono ima situacija kad mi je to bas bitno, zbog deteta, posla i ls :) I da kosta 10 din u tim retkim situacijama to mi treba vise od same karte :D
 
Pošto aplikacija više ne radi, a ni slanje SMS, danas sam morao da se poslužim starom dobrom taktikom - zapali cigaretu na stanici i bus će odmah da se pojavi. Ta tehnika radi i dalje :ROFLMAO:
 
Ee, da. Meni je danas oko 12.00 prikazivala saobraćaj. Već uveče, radi ali nema saobracaja
 
Jel išao neko danas da kupi papirnu kartu? Jel gužva?
 
Meni to sa papirnim kartama nije uopšte jasno.
Prvo sam mislio da će stavljati natrag one žute ili starije narandžaste konzerve kao sa slike za poništavanje, posle saznajem da ih neće biti. Kako onda poništavaš kartu, provlačeći komunalcu kroz guzove?
ponistavanje.png
Kako je to uopšte zamišljeno? Je l' treba da prevalim pola grada bez karte do prodajnog mesta, kupim kartu koja odmah počne da ističe i da potrošim to vreme na čekanje prevoza i vožnju do trase kojom sam prvobitno nameravao ići?
 
Kako je to uopšte zamišljeno? Je l' treba da prevalim pola grada bez karte do prodajnog mesta, kupim kartu koja odmah počne da ističe i da potrošim to vreme na čekanje prevoza i vožnju do trase kojom sam prvobitno nameravao ići?
Tačno je ovako zamišljeno, ako nećeš da plaćaš preko sms-a naravno.
 
Meni to sa papirnim kartama nije uopšte jasno.
Prvo sam mislio da će stavljati natrag one žute ili starije narandžaste konzerve kao sa slike za poništavanje, posle saznajem da ih neće biti. Kako onda poništavaš kartu, provlačeći komunalcu kroz guzove?
Pogledajte prilog 391293
Kako je to uopšte zamišljeno? Je l' treba da prevalim pola grada bez karte do prodajnog mesta, kupim kartu koja odmah počne da ističe i da potrošim to vreme na čekanje prevoza i vožnju do trase kojom sam prvobitno nameravao ići?
Kupiš sms-om kad uđeš u autobus
 
Nazad
Vrh Dno