Šta je novo?

Box sa ugovorm na godinu dana

roksandiic

Poštovan
Učlanjen(a)
05.08.2020
Poruke
50
Poena
50
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 1600X & Arctic Freezer 34 eSport
Matična ploča
Asrock B350 Pro4
RAM
Patriot Viper 2x8 3000MHz CL16
GPU
GTX 1660 Super Ventus XS
Storage
A2000 250GB & Toshiba P300 1TB
PSU
Cooler Master V650 V2
Kućište
Cooler Master MB511
Pozdrav, postoli li provajder koji nudi box paket (internet, tv i fiksni ako treba) sa ugovorom na godinu dana ili bez ugovora? Koliko vidim uglavnom kod nas provajderi nude ugovore na dve godine..
 
Poslednja izmena:
Kakav je Orion što se tiče stabilnosti, verujem da ne bi trebalo da bude problema s obzirom da je optika? Deluje mi kao da ima dosta negativnih komentara o Orionu ali nisam siguran zašto.
SBB mi je druga opcija samo zbog toga što nema arenu.
Ja sam se gotovo odlučio za MTS pošto bih ga posle godinu dana mogao prebaciti na drugu adresnu (na kojoj postoji mogućnost samo za MTS) ali su mi ponudili samo 6 meseci po jedan dinar, što opet nije loše ali znam da su ljudi u temi za optiku pisali da imaju 10, 12, 18 meseci po jedan dinar. Jesu ti veći popusti samo za stare korisnike ili je nešto drugo u pitanju?
 
@roksandiic postoji barem jedna tema za Orion pa bih ti savetovao da ih prelistaš

što se pitanja u vezi popusta tiče, to je stvar poslovnih politika provajdera i mi samo možemo da nagađamo odgovor
 
Popusti zavise od osobe sa kojom se pregovara pa onda i on lokacije gde se usluga trazi. PA od trenutku koliko tada nesto daju ili ne. Jer nisu uvek iste ponude. Ja sam dobio 12 meseci za dinara na jednom nalogu. Dok kod sebe koristim Orion gde sam dobio 6 meseci za dinar pa onda 24 meseca pretplata u pola cene. Ali to je preko nekog prodavca koji nudi bolje uslove od standardne ponude. Nazalost za MTS nemam nikakav kontakt kao za Orion sto imam - pa ne mogu da pomognem za MTS
 
Meni su prvo ponudili 6 meseci za 1 din, a dva dana kasnije 10 meseci 50%. Nije lose u svakom slucaju.
 
Samo sto su aljkavi i nespososobni da ti bilo sta rese kada potpises UO za njih:poop:
 
upravo tako. ili da ti ponude 12 mjeseci po 1din ili pola preplate cijelu UO.
 
Nazad
Vrh Dno