Šta je novo?

Kućna multimedija Bluetooth zvučnik 200 do 300 €

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Miloš23a

Zapažen
Učlanjen(a)
28.05.2022
Poruke
4
Poena
11
Dobar dan, zanima me koji bih bt zvučnik mogao da kupim, zanimaju me partybox-ovi za otvoren prostor i žurke, cena da bude od 200e do 300e
Razmatrao sam sledeće zvučnike:
Panasonic SC-UA30E-K
LG PK7.DEUSLLK
Xplore XP8820 KNOCKER
PANASONIC EL_SC-TMAX10E-K
Ako imate neki izbor van ovoga, bio bih vam jako zahvalan.
 
Imam Sharp PS-929 i ubija koliko je dobar. Sad gledam da nabavim još jedan i uparim ih u stereo, pošto ima tu opciju. Koristim ga kad gledam filmove na projektoru.
Cena mu je oko 140e, pazario sam ga za 13.88e, na nekoj ludoj akciji u Tescu. Skoro su se potukli za tim zvučnicima, pa nisam mogao da ugrabim dva.
Svakako preporuka ako imaš opciju da ga negde pazariš, ima na KP.
Edit: ide i mikrofon uz njega za karaoke.

 
Poslednja izmena:
Imam Sharp PS-929 i ubija koliko je dobar. Sad gledam da nabavim još jedan i uparim ih u stereo, pošto ima tu opciju. Koristim ga kad gledam filmove na projektoru.
Cena mu je oko 140e, pazario sam ga za 13.88e, na nekoj ludoj akciji u Tescu. Skoro su se potukli za tim zvučnicima, pa nisam mogao da ugrabim dva.
Svakako preporuka ako imaš opciju da ga negde pazariš, ima na KP.
Edit: ide i mikrofon uz njega za karaoke.


A zanima me baterija, koliko može dugo da izdrži?
Ako imate još neku opciju rado bih je poslušao.
 
Jednom smo ga nosili u park ispred zgrade i klinci su ga arčili oko 6 sati i nisu ispraznili bateriju.
 
Aj da iskoristim temu, da ne bih otvarao novu.

Koji BT zvučnik za plažu/roštiljanje? Treba mi nešto što se lako nosi, ne bih uzimao floor standing i slično. Anker Sound Core je ranije bio hvaljen, ne znam da li to i dalje važi ili ima boljih i koji verziju treba uzeti.
 
Do koliko para? Soundcore Motion Boom Plus Outdoor je možda i najbolji zvučnik koji postoji u kategoriji dobijeno za uloženo. Ima ručku, nije pretežak i samim tim je skroz portabilan, jede za doručak recimo JBL Xtreme 3 a jeftiniji 100e.

edit: po modelima koje si postavio vidim da ti portabilnost nije bitna, pucaj na JBL PB 110.
edit2: al su pošle cijene gore... :oops:
 
Ja imam Marshall, uklapa ti se u budžet
Fenomenala zvučnik po svim parametrima
 
Drugar i ja smo u potrazi za dobrim BT zvucnikom koji cemo pre svega koristiti na otvorenom dok smo na trcanju, skijanju i slicno, jeste nam bitna jacina zvuka, ali pre svega nam je bitno da baterija traje bar nekih 8h a pozeljno i duze :) treba li da trazimo dalje od Soundcore 3 modela ? Hvala svima :)
 
Nazad
Vrh Dno