Šta je novo?

Periferni uređaji Blender Nutribullet?

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

Mitko

Cenjen
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruke
273
Poena
180
Gledam da pazarim neki blender, prvo sto mi je palo na pamet su ovi Nutribullet, na Delimano sajtu ima ovaj sivi po ceni od 12k RSD, dok na sajtu Bazzar nadjem nesto jaci cak od 600W za 8k RSD

Gledam KP moze se naci cak i po ceni od 5.000?
Sta biste preporucili? Ne bih isao preko ove cene...
 
Gledam da pazarim neki blender, prvo sto mi je palo na pamet su ovi Nutribullet, na Delimano sajtu ima ovaj sivi po ceni od 12k RSD, dok na sajtu Bazzar nadjem nesto jaci cak od 600W za 8k RSD

Sta biste preporucili? Ne bih isao preko ove cene...
Долази ли у обзир КП ? Имаш за 5000 динара тамо.
 
Upravo editovah post po tom pitanju... sad sam bacio pogled.. ne znam kakva su iskustva sa tim Nutribulet's sa KP, da li uz iste se dobija garancija na primer? - da li su uredjaji originalni ili su neka kopija istih?
 
Ja sad ne znam koji bih porucio... vidim sada da na sajtu Bazzar u opisu na cak dva mesta stoji da je snaga motora 500W dok u specifikacijama stoji da je 600W

Koja je razlika izmedju ovih blendera,
1.

2.

3.

Vidim da ovi prodavci sa KP prodaju robu sa sa alija ili alibabe pa ne znam da nije ista stvar i sa blenderima te vrste kvaliteta, k'o sto rekoh u prvom postu da nije samo bleda kopija istih...
Vasa preporuka?
 
Odma mi je to smrdelo na repliku... Posebno kada sam video ostale stvari ti clanovi sto prodaju, odma sam postao skeptican, tako da sam vec jos juce odustao od kupovine sa KP.
@Zdebeli sta mislis ovaj na Bazzar sto je na "akciji" da li je original?
Razumem potrosacko pravo i da mogu da ga posle vratim istoj firmi gde sam uzeo - vec cisto da se me cimam oko pakovanja i slanja kasnije za povracaj, zato pitam.
 
Gledam da pazarim neki blender, prvo sto mi je palo na pamet su ovi Nutribullet, na Delimano sajtu ima ovaj sivi po ceni od 12k RSD, dok na sajtu Bazzar nadjem nesto jaci cak od 600W za 8k RSD

Gledam KP moze se naci cak i po ceni od 5.000?
Sta biste preporucili? Ne bih isao preko ove cene...
Ne znam koliko jaka mašina ti treba ali za voće, šejkove sam ovo uzeo
Ima unutra štap koji se zaledi i drži ti šejk hladan.
Oko 50 evra na eBay.de
Doduše ja sam uzeo Electrolux identični su samo ovaj uglavnom dosta jefntiji
AEG MiniMixer SB 2900 Blender / 1 x 600 ml and 2 x 300 ml Tritan Bottles / Ice Pack / 500 ml Chopper / 4-Blade Knife / Rotary Control / 2 Speed Settings / Pulse Button / Stainless Steel https://amzn.eu/d/5Iy9XWM
 
Taj sa KP je replika 1/1, uzela je moja devojka i to od prodavca sa preko 1000 pozitivnih (bez negativne ocene, na koju foru ne znam) - Casa neka jeftina plastika, motor bruji i nenormalno bucan, seciva katastrofa. Ne mogu da kazem, covek ispostovao i zamenio uredjaj ali dobili identican koji je posle 4 meseca crk’o.
Ja imam trenutno Nutribullet pro i prezadovoljan sam.
Pre njega sam imao obican originalni Nutri od 600w, sluzio me svakodnevno i po vise puta dnevno nekoliko godina. I dalje radi najnormalnije, uzela ga majka kad sam ja kupio Nutribullet pro.
Jedino smo menjali case (oni drzaci mogu puci ako se neoprezno stavlja casa u pogon) ali svaka preporuka za uredjaj.
Ja se mislim da uzmem onaj od 1200w veci uskoro, 900ml mi je malo ponekad jer svasta pravim u njemu, a onaj ima i brdo drugih opcija
 
Ne znam koliko jaka mašina ti treba ali za voće, šejkove sam ovo uzeo
Ima unutra štap koji se zaledi i drži ti šejk hladan.
Oko 50 evra na eBay.de
Doduše ja sam uzeo Electrolux identični su samo ovaj uglavnom dosta jefntiji
AEG MiniMixer SB 2900 Blender / 1 x 600 ml and 2 x 300 ml Tritan Bottles / Ice Pack / 500 ml Chopper / 4-Blade Knife / Rotary Control / 2 Speed Settings / Pulse Button / Stainless Steel https://amzn.eu/d/5Iy9XWM
Ne planiram da uzimam preko, suma sumaru sa postarinom od preko na tih 80€ uredjaja jos 50€ postarine i za te pare imam ovde slican produkt da uzmem tako da to otpada u startu.
Ogranicio sam sebe vec u startu do 8.000din i vec se razmisljam za ovaj Blender sa Bazzar koji je ja akciji, a verujem da ce mi snaga od 500W biti sasvim dovoljna za stvari koje mislim da plendam i pravim shejkove... Tipa sezonsko vose, osnovni orasasti plodovi, verujem da ce da se melju kao iz sale (badem, orah, lesnik i sl.) jer je navosno navedeno da drobi i led tako ta led necu stavljati 😀
 
Nutri od 600W je oko 8000 skoro svuda sada. Idi na Eponudu i vidi gde sve ima, pa vidi prodavnicu koja ti odgovara.
Ne moze da lomi led, to eksplicitno pise u upustvu.
 
^
Nasao sam to, pisao sam zahtev za informaciju, rec je o ovom blenderu, jer u opisu pise na dva mesta da je 500w, dok malo nize u specifikacijama stoji 600W.
Cekam odgovor da ne porucujem bez veze pa da posle vracam zbog greske, ako mislimo na isti blender samo na tom sajtu je 8.000 na osalim je preko...
 
Za šta ćeš koristi blender? To je prvo i osnovno pitanje. Ja imam NutriBulet i kupili smo ga da bi pravili kašice za bebu. Vrlo male komade skuvanog mesa može da izblenda i voće, povrće (ali kuvano, mučio se sa tvrdom šargarepom). Skoro pokušao da pravim pileće nugets-e i nije mogao dobro da izmiksa kuvano belo meso i kuvani krompir. Posle nekoliko minuta se pregrejao i nije hteo da radi dok se nije ohladio. U Delimano ne prodaju rezervne delove već komplete, moji su hteli da kupe smao čašu i nisu im dali samo komplet sa sve donjim delom a nije bilo jeftino. Mali je i praktičan i može se nazvati sokovnik za mekana voća.
 
Vec sam naveo za sta planiram da ga koristim...
Sezonsko voce/povrce... Gledao sam po YouTube lagano melju i smrznuto voce, jagode, kupine, maline i ostalo...
Ako ne moze da izmelje/izblenda na primer krastavicu onda sta dalje da pricamo 😀
 
Ja sam pre 4-5 godina uzeo ovaj od 1700W:


Koliko vidim sad ga nema nigde u ponudi, ne znam može li se i dalje negde pronaći, tada je koštao oko 200e. Inače blender je u mom iskustvu odličan, malo je glasniji, ali evo pet godina kasnije radi ko i prvog dana i dosad je sve i više nego uspešno savlađivao.
 
Ja koristim Gorenje BN1000W oko 2 godine i prilicno sam zadovoljan. Sve pretvori u homogenu masu za par sekundi. Pravio sam i kikiriki puter(bez stajanja, nije bilo pregrevanja), jedino je bilo tesko oprati ga nakon toga.
Platio sam ga oko 7-8k tada, od mene preporuke za njega.
Takodje, postoji i BN1200, jaci model, malcice skuplji, mozda 1000/2000 dinara.
 
Ja sam pre 4-5 godina uzeo ovaj od 1700W:


Koliko vidim sad ga nema nigde u ponudi, ne znam može li se i dalje negde pronaći, tada je koštao oko 200e. Inače blender je u mom iskustvu odličan, malo je glasniji, ali evo pet godina kasnije radi ko i prvog dana i dosad je sve i više nego uspešno savlađivao.
Da li mozda imas neke recepte za supice, potaze, ako ga koristis za pravljenje toga ?
 
Da li mozda imas neke recepte za supice, potaze, ako ga koristis za pravljenje toga ?
Da ti iskreno kažem ja i kuhinja smo na vi… Moja supruga pravi svašta nešto, ali sad kad sam je pitao za recepte - kaže ona stavi šta god joj se nađe od sezonskog povrća u frižideru, doda malo pavlake za kuvanje kad hoće da bude kremastije i začini po osećaju 🙂

Tako da baš i nemamo neke zapisane recepte kojih se držimo…
 
Nazad
Vrh Dno