Šta je novo?

Bitcoin pitanje/pomoc

ilijagti

Cenjen
Učlanjen(a)
07.06.2013
Poruke
5
Poena
151
Pozdrav ljudi imam par pitanja za iskusnije.

Za bitcion sam cuo iskreno pre 3 dana,i da kazem da sam se primio :D

Juce sam vec poceo da rudarim,ali ne planiram da se obogatim ili profesionalno bavim ovim.

Moj cilj je da se uverim u istinu ovoga,tacnije cilj mi je da napravim 50 eura i da prebacim na racun,i da se uverim u istinu toga.

E sad imam pitanje posto mi nije jasno a nigde ne mogu da nadjem bas tutorial o tome,registrovao sam se na 50tc.com i poceo da rudarim e sada napravio sam nista mnogo al kad idem payouts izbacuje mi crvenim slovima gresku neku i pokazuje mi 0.01=0.01 i ispod neki txt.

Koji je postupak da se sa 50tc.com prebaci novac na mtgox,uzeo sam sa mtgox-a neki kod i ubacio u 50tc.com al nikako ne mogu da uspem da prebacim ono sto sam dosad zaradio...

I jos jedno pitanje dali novac mora lezati na tekuci racun ili mogu na devizni da prebacim npr u eurima?
 
Posaljes 50 eura, dobijes 10 i sta si uradio?
Kao prvo ne mozes ni napraviti 50 eura tako brzo, mozda i mozes ako imas 5x 7950.
Kao drugo, poceo si prije 3 dana, a vec planiras isplatu da se "uvjeris", kao da svi mi pisemo ovde o magli.
Na 50btc, a i mnogim drugim pool-ovima moras imati najmanje 0.01 btc da bi prebacio na mijenjacnicu ili wallet.
 
Ukrcavas se na brod koji tone :d
 
Posaljes 50 eura, dobijes 10 i sta si uradio?
Kao prvo ne mozes ni napraviti 50 eura tako brzo, mozda i mozes ako imas 5x 7950.
Kao drugo, poceo si prije 3 dana, a vec planiras isplatu da se "uvjeris", kao da svi mi pisemo ovde o magli.
Na 50btc, a i mnogim drugim pool-ovima moras imati najmanje 0.01 btc da bi prebacio na mijenjacnicu ili wallet.

Kao sto sam rekao,i racunao sa mojom grafikom mi treba oko mesec dana za 50e i to bih poslao na racun pa neka stigne i 5e al samo da se uverim da je istina ako je istina,ondah bi preuzeo druge mere,kupio bih Asic minet od 50 gh/s posto imam ljude po inostranstvu koji mi to mogu nabaviti i poslati.al necu da ulazim u to ako je ovo gubljenje vremena.
 
Dodje li ti nesto zvrk123?

On asic minere uzima u marketu.
 
Alo o cemu pricate vi i kakvom postu juce? jel vama toliko krivo sto nemate nikog da vam nabavi to ili sta ne razumem? neverujem koliko zlobnih ljudi ima.Pa ova srbija je beda obicna.
 
Vataj ti ceger u ruke i pravac u Metro, imaju asic minere na akciji u subotu.
Isao bih ja da uzmem ali nemam karticu.
 
Imam ja kes, kupicu uredjaje, a posle ko hoce nek mi posalje btc a ja njemu asic :p....
 
Samo se vi posmevajte ;) i mucite se sa jedno 300 400 mhash/s ;) javicu se ovde u ovoj temi za par meseci ;) sa slikom profila i slikom bankovnog racuna ;) aj pozz
 
A mi cemo da javimo carini troll-thumb.jpg .... :D
 
Pitacu ja u podrumu pica kod mene, mozda i oni nabave. Tu ce sigurno da bude jeftinije nego u Maxi-ju.
Jaaaaaaaaaaao, mozda ima kod kineza, sve za 149 :d
 
J..ote ovoliko trolova nema ni u gospodarima i Harry Potteru zajedno.
 
Ako, ako... Vidis da je unela malo pozitivne atmosfere medj rudare u ovim teskim momentima.. ;)
 
Nazad
Vrh Dno