Šta je novo?

Biser posle xp sp1

  • Začetnik teme Začetnik teme borab
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

borab

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
8,578
Poena
860
Posle instalacije sp1, nemogu da otvorim attachment u outlook express-u?Ima li leka?
 
Evo malo sam petljao po registry pa izgleda da sam nasao uzrok:

Kod mene se nalazi na sledecem mestu
HKEY_CURRENT_USER -> Identities -> {Ime identiteta} -> Software -> Microsoft -> Outlook Express -> 5.0 -> Mail i tu nadjes kljuc Safe Attachments i njegovu vrednost promenis sa 1 na 0.

ili je mozda jednostavnije da u Find dialog stavis vrednost Safe Attachments i sva pojavljivanja vrednosti 1 zamenis sa 0.
 
A meni nece da radi switch identity u O.Expressu FX
 
Alexandar je napisao(la):
Evo malo sam petljao po registry pa izgleda da sam nasao uzrok:

Kod mene se nalazi na sledecem mestu
HKEY_CURRENT_USER -> Identities -> {Ime identiteta} -> Software -> Microsoft -> Outlook Express -> 5.0 -> Mail i tu nadjes kljuc Safe Attachments i njegovu vrednost promenis sa 1 na 0.

ili je mozda jednostavnije da u Find dialog stavis vrednost Safe Attachments i sva pojavljivanja vrednosti 1 zamenis sa 0.

Djavo mi nije dao mira pa sam večeras instalirao SP1 i suočio se sa istim problemom. Postoji način da se ovo reši bez prčkanja po Registryju.
U OE treba otići u meni Tools>Options>Security i tamo ukinuti stavku "Do not allow attachments to be saved or opened that could potentionllay be a virus".
 
Nazad
Vrh Dno