Šta je novo?

[bg] Nf3 plocha s754

IzNoGooD

Čuven
Učlanjen(a)
20.08.2003
Poruke
7,066
Poena
860
dakle, gde to ima da se kupi? nesto sam malo gledao, i skoro svi sada nude Nf4, a ja zhelim da sachuvam svoju AGP graficku karticu i da uzmem Semprona 2800+...

mislio sam nekog Epoxa (subjektivno sam vezan za tu firmu), ali mozhe i nesto drugo u tom kvalitetu...

hvala unapred, NeDobri
 
Nazad
Vrh Dno