Šta je novo?

Bezzicne slusalice iskljucivo za windows lap top

idijanac

Slavan
Učlanjen(a)
06.12.2008
Poruke
489
Poena
345
Molio bih ako neko ima iskustva da preporuci bezzicne slusalice sa mikrofonom sa rad iskljucivo na lap topu (posto vidim da je to ocigledno problem).
Non stop sam na raznim sastancima i jako mi je vazno da budu kvalitetne. Realno sam spreman da taj kvalitet platim do 150 evrica.
Hvala unapred.
 
Koristim SoundPeats Air 3 za sastanke, dosta su ispod tvoj budžeta.

Nije mi jasan kakav očigledan problem postoji sa laptopom?
 
Pa, nasi vrsni prodavci tipa Gigatron, CT shop i sl. prodaju bezzicne slusalice (bluetooth) koje kao nisu za lap top-ove.
Danas sam recimo probao slusalice koje su mu se jako dopale Jabra Elite 45h, ali na zalost nisu kompatibilne sa lap top-om. Mogu da se povezu, ali nijedna komanda (citaj dugme) ne reaguje. Navodno su iskljucivo namenjene mobilnim uredjajima.
Vrsni prodavci bacaju krivicu na bluetooth, mada realno ni meni nije jasno zbog cega, ako je isti bar na verziji 5.0.
Hvala na predlogu, ali sam zaboravio da kazem da ne uzimam u obzir bubice. Interesuju me samo tzv. velike slusalice.
 
Ako ti trebaju samo za računar, uzmi neke sa mikrofonom na ručici, tako da mikrofon stoji ispred usta.
Jabra su dobre, ali ne znam da li imaš Bluetooth za te pare kod nas. Nisam razumeo, te Jabra što ne rade sa računarom - jesi li ti to isprobao (konfigurisao sve kako treba) ili su ti prodavci rekli da ne rade? Malo mi je čudno, Jabra se koristi godinama u firmama širom sveta. Uostalom, pogledaj na njihovom sajtu čime se bave.
Pozdrav
 
Da uzeo sam i probao Jabru. Zaista odlicne slusalice, ali svadjaju se na zalost sa lap top-om. Dugmici na sluskama ne rade. I na Jabra sajtu su decidirano rekli da ove Elite 45h na zalost nisu za komp i da ako se upare sa kompom komande na slusalica nece raditi.
Da uzeo sam i probao Jabru. Zaista odlicne slusalice, ali svadjaju se na zalost sa lap top-om. Dugmici na sluskama ne rade. I na Jabra sajtu su decidirano rekli da ove Elite 45h na zalost nisu za komp i da ako se upare sa kompom komande na slusalicama nece raditi.
 
Провери неке друге Јабра, ја Еволв 65 користим годинама на послу. Јастучићи релативно брзо страдају, али могу повољно да се нађу заменски. Микрофон је одличан.
 
Ja koristim ove za sastanke, prezadovoljan sam
STEELSERIES Arctis 7P+
Bitno mi je sto imaju mikrofon koji se uvlaci/izvlaci.
Takodje povezuju se preko RF dongla koji dobijes uz njih, mnogo je bolja konekcija nego preko BT.
Koristim ih paralelno za posao na laptopu i na PS5.
Uzeo sam ih na KP za oko 150e.
 
Meni je Noise Cancelling bitna stavka, pa sam koristio prvo Sony WH-1000XM2, pa Plantronics Focus, sada prešao na Jabra Evolv 75. Sony najbolje ubedljivo za muziku, prilicno loš mikrofon, Plantronics solidne za muziku, laganije i udobnije (on ear) i solidne za razgovore, Jabra od ova tri para najlošija za muziku, ali najbolja za razgovore, udobnost u rangu sa Plantronics. I Plantronics i Jabra koristio sa originalnim USB adapterima i svi tasteri i podešavanja rade bez problema.
 
Odlične slušalice, koristimo ih u firmi. Samo da znaš da eko koža brzo propada na njima.

PXL_20221221_150459290.jpg
 
NOK 39.80 30%OFF | 2Pcs Replace Earpad Ear Pads Cover For-Jabra Evolve 20 20Se 30 30II 40 65 Soft Foam Cushion Cup Earpad Cover

Ја увек имам у резерви пар јастучића.
 
Kod mene isto. 😁

PXL_20221221_151416059.jpg
 
Verovatno ce sutra da mi stignu, ali ako bude neki problem, kao nema ih trenutno, znam od koga cu da trazim 😂
 
Lenovo HD800, sa ananasa, za 1500, makar nek stoje kao rezerva.
 
Na Ananasu ih vidim za 2999. Gde ima za 1500?
Ima kada se dodje do dela sa plaćanjem, da se unese promo kod, tu uneseš kod "apaketic23" i skine ti 1500 din sa redovne cene. Pisali su u Ananas temi imaš više o tome.
 
Promo kod apaketic23 i ubacis obicnu olovku. Besplatna je dostava stize za dan

Edit: pretece me kolega
 
Daklem Jabra Evolve 65 rade za sve pare. Hvala na preporuci...odlicne sluske.
Samo jos jedno pitanje...ima li bilo kakve koristi od aplikacija koje postoje i za PC i za phone?
 
Надоградње фирмвера, и могућност повезивања других слушалица на исти донгл. Ја нисам користио за нешто друго.
 
Nazad
Vrh Dno