Šta je novo?

Besplatan Image viewer koji valja

fluxy

Slavan
Učlanjen(a)
15.05.2007
Poruke
173
Poena
320
Ranije sam koristio krekovani ACDSee koji je zadovoljvao sve moje potrebe. Ta verzija je stara blizu 20 godina. Htedoh da probam nesto novo a besplatno. Sta vi koristite?
 
windows zapravo više uopšte nije loš sa default softverom.
ACDsee, kao i neka druga rešenja su više za viđenje bibiloteka, a najmanje kao sam image viewer.

Direktna besplatna alternativa za acdsee je faststone.
Slično izgleda, odlično radi ima male funkcije editovanja.
 
Još jedan glas za faststone, mada samo za pregled ne treba ništa osim default pregledač iz win-a.
 
Do nedavno Faststone, ali sam prešao na na ACDSee Free, pre svega jer možeš pregledati arhive.
 
Poslednja izmena:
 
ImageGlass, brz, trenutno učitavanje fotografija, moderan korisnicki interfejs, besplatan...
 
Lično preferiram IrfanView zbog čitanja psd formata, ali fullscreen pregled je identičan i u FastStone, koji je možda zgodniji za one što su navikli na Adobe Bridge, zbog ocenjivanja fotki radi pravljenja užeg izbora.
 
nomacs
Naleteo slučajno kada je Windows photo viewer počeo da brljavi, od tada ga koristim i kod kuće i na poslu
 
Au svaka cast koliko vas koristi alternative programe, bio sam ubedjen da velika vecina koristi klasican Windowsov default softver...
 
Au svaka cast koliko vas koristi alternative programe, bio sam ubedjen da velika vecina koristi klasican Windowsov default softver...
Boomeri, navikli smo.
Navikao da odmah instaliram alternativni softver, za ms ne znam ni kako izgleda. Onda se iznenadim kada vidim da zapravo radi posao.
 
Jos 1 glas za JPEGView, daleko brzi i efikasniji od bespaltne konkurencije, od kako je Windows Photos and Fax viewer bacen pod voz on mi je izbor.
 
XnView
 
Honeyview
 
Nazad
Vrh Dno