pa aop je od levela 10 pa do 49...
/msg chanserv access <#kanal> add <nick> <level> je komanda da dodate nekom level...
e sad ima fora, ko ima veci level od 25 moze da koristi set opciju.... ( pogledajte /msg chanserv help set)
a svi koji imaju access veci od 40 su superopovi i sve mogu da rade....
naravno mogu se ograniciti neke opcije, tako sto cete podici level za njihovo izvrsavanje, pogledajte /msg chanserv help level... 🙂
ako vam jos nesto treba cimnite me na ircu, nick je dobro poznati mad_man 😀😀