Šta je novo?

Beotel ADSL - Akcija

NaMDaM

Čuven
Učlanjen(a)
10.05.2004
Poruke
186
Poena
620
Nova velika akcija popusta za sve nove i postojeće ADSL korisnike BeotelNeta.

Do 1. decembra svi novi korisnici BeotelNet ADSL-a na uplaćenih mesec dana, dobijaju mesec dana gratis, i to šest puta zaredom!

Posto je našao savršen način da nagradi svoje nove klijente, BeotelNet nije zaboravio ni one koji već koriste BeotelNet ADSL. Svi postojeći korisnici, na uplaćenih 6 meseci, dobijaju još 6 meseci besplatnog korišćenja ADSL-a!

Bili novi ili postojeći korisnik Beotelnet-a, u svakom slučaju dobijate duplo, 6 meseci gratis ADSL-a!

To ja zovem godišnja pretplata :type:
 
Ovo deluje previse lepo da bi bilo istinito ... ispada da je cena prepolovljena. :banana:
Jel ima neka koska ili nas mozda cega neko zestoko pojeftinjenje pa pokusavaju da vezu sto vise ljudi za sebe ?
 
Ima koska ... Beotel radi ko krsh najobicniji ... Ne bi se prebacio na njih ni da mi daju 2 meseca na svakih 1 uplacen ... Dobro ... Da daju 3 na 1 mozda bi to i razmislio ^^
 
Vidim da se ljudi zale na njih na forumu, jeste to zajebano - uplatis godinu dana a pocne da te zeza. Meni radi sve kako treba, tako da cu verovatno ipak ici na ovu varijantu pa kako bude.
 
Ko se upeca upeca se.:wall: Izgleda da su stvarno postali ocajni.:p
 
Pa to je fora da se uzmu pare 6 meseci unapred pa da zapale sa istim.
 
BTW akcija ne vazi za pravna lica.
Ali uredno ako sa home page kliknete na deo sa poslovnim korisnicima dobijete ogromnim slovima ispisanu akciju kako oni caste svoje korisnike :)

Kap koja je prelila casu, ostali su bez jednog klijenta. Trazio sam migracioni kod, odoh kod monopoliste Telekoma :D
 
Još jedna napomena, za postojeće korisnike koji hoće da plate 6+6 meseci unapred, ne važi Loyaliti popust, 1024/128 ne košta 1180din x6, nego je 1390din x6.
 
Evo ja sam već skoro 3 godine na Beotelu, nikakvih problema i dan danas, a koristim internet u proseku minimum 10 sati dnevno (posao). Jedino zbog čega se nisam još uvek odlučio na ovaj korak jeste sumnja da se usluga ne pogorša ako natrpaju gomilu novih korisnika na kapacitet koji imaju trenutno. Ne verujem da će iko zapaliti/Beotel propasti kao što su neki izneli sumnje, ali da se kvalitet usluge može osetno pogoršati to bi već bilo realnije za očekivati, mada je promocija zaista odlična, te joj je teško odoleti :).

Mene interesuje da li neko zna šta se dešava ako se recimo uplati 6 meseci, dobije isto toliko gratis i onda recimo nakon nekoliko meseci, zatraži upgrade paketa. Da li se onda upgrade naplaćuje za sve (preostale), ili opet samo za polovinu preostalh meseci?
 
Beotelov sam korisnik nekih 4 godine, i bilo je dva perioda od po koji mesec kad je radilo loshije. Al` negde od maja, sve full brzinom, nikad dropovi ili seckanje, a od pucanja veze ni traga.
 
Poslednja izmena:
Ja sam juche uplatio bash iz razloga shto sam vec 2 godine korisnik (pritom sam DL manijak) i nikad me nije zezao net (izuzev onda kad su bile one promene brzina). A i da mi 6 meseci radi dobro a 6 ne radi, opet ne gubim nishta ;)
 
torrenti rade uzasno na beotelu.
ostalo je ok, oko 100-105 KB/s
 
A meni netgraph zakucava 205 na beotelu, na public torrentima, 2mbit paket ;)
 
Poslednja izmena:
A da ne sleduje mozda neko dupliranje paketa u skorijem periodu pa da oni koji su uplatili unapred ostanu na toj staroj brzini, a svi ostali dobiju duplo brze za iste pare - onda se sve svodi na isto, samo sto korisnik ostane vezan jos 12 meseci...

Mene zanima da li ce odredjeni paket ako je uplacen 6 meseci unapred takodje biti dupliran bez ikakve nadoknade?
 
ja sam koristio beotel pre nekoliko godina...otprilike kada se tek pojavio adsl i kada je beotel medju prvima krenuo da reklamira promocije akcije i sta ti ja znam....e nekoliko meseci nakon tog njihovog promotivnog perioda (jer cekao sam da mi se centrala digitalizuje),poceo sam i ja da koristim beotelov adsl....sa tadasnjom brzinom od 256/64 radio je super jedno godinu dana....posto sam u to vreme igrao online igre....nakon skoro godinu dana adsla kod beotela net je krenuo da zeza....najme tu igru koju sam igrao nisam vishe mogao da igram zbog neta...jer svaki put kada sam trebao da se logujem u nju ,nisam mogao jer je klijent izbacivao error koji sam kasnije na forumu igre otkrio da ima veze sa uploadom .sa obzirom da tada nista skidao nisam,bio sam siguran da problem nije do mene...u pocetku je taj problem sa uploadom samo nocu smarao ,a onda je poceo preko celog dana....tako da je posle 2 meseca agonije meni film pukao i lepo sam presao na sbb.....i od tada nemam nikakvih problema....evo vec sam godinama na sbbu i sve super.....bilo je perioda kada imaju radove i sta ti ja znam da net radio loshije ,ali za ovih 3-4 godine koliko sam na sbbu taj period je sve ukupno bio 2-3 meseca...
 
Ja očigledno nisam odavde, jer posle dve i po godine na Beotelu, ne mogu da se požalim na njih, niti sam imao neke simptome koji neki ovde spominju. Konekcija radi kako treba, brzina najnormalnija za paket koji koristim.
Ipak, neću iskoristiti ovu akciju jer se verovatno selim. Šteta.
 
Poslednja izmena:
Nikakvih problema sa Beotelom, a od prvog dana ADSL-a sam bio kod njih dok se nisam preselio pre 2 meseca. Ruku na srce, SBB u drugom stanu radi ko metak iako mi je malo žao posle toliko godina sa Beotelom, naročito jer sam bio u najpovlašćenijoj grupi sa popriličnim popustom.
 
I ja sam par godina kod njih i osim par ispada od po nekoliko sati sam prilicno zadovoljan pa sam iskoristio priliku i miran sam do sledeceg oktobra sto se placanja tice. ,)

BTW, I ja sam kukao na torente dok nisam zamenio onaj njihov ruter i uzeo Linksys.
 
Ja na Beotelu od pocetka ADSLa, nikakvi problemi, sve full sljaka, i ako sam imao nesto da pitam,
uvek sve ispadne jako korektno.
Uplatio sam 6 metara tako da imam do 01.oktobra ali 2010. da ne gasim Rapid :D
 
Vi koji ste platili, da li ste se zapitali zasto se beotelu to isplati? da li ce mozda u narednih par meseci doci do drasticnog pada cena kod svih provajdera?
 
Pa neka dodje nemam nista protiv ali koliko god da bude to snizenje sigurno nece pasti na pola.
 
Verovatno je u pitanju strateski potez Beotela.
Mislim da koriste to sto telekom nema modema i daju net za upola cene(odricu se profita) ali povecavaju broj korisnika sa ciljem da se bolje strateski pozicioniraju i omoguce sebi lagodniju buducnost zbog eventualne prodaje / integracije i sl., sto bi moglo da usledi u skorije vreme...
 
Svakako cene neće ići na pola to je sigurno. Koristim Beotel preko 3 godine i do sada sem par višečasovnih radova na mreži nije bilo problema - tako da sam ja super zadovoljan.

Zvao sam ih da pitam šta se dešava u slučaju da se uplati 6+6 meseci i da korisnik posle X meseci želi da pređe na jači paket - da li se apgrejd plaća za sve preostale mesece ili za polovinu istih - i odgovor je zadovoljavajuć, akcija važi i tokom apgrejda dakle ukoliko vam je ostao 8 meseci usluge, pri prelasku na jači paket plaćate razliku u ceni za 4 meseca (sve ovo pod uslovom da ste prethodno uzeli 6+6 meseci naravno) :), tako da sam ja odlučio u toku ovog meseca da uplatim 6 meseci, ionako sam se razmišljao da krenem da plaćam na po 3 meseca unapred, jer malo malo pa zaboravim da platim net na vreme :).

:wave:
 
Poslednja izmena:
da ali vi prichate o paketima koji su preko 1mb ja sam na beotelu bio dok je konekcija bila jedva jacha od isdn-a.... znachi 256kb minus agregacija ispadne oko 200kb....
 
Oba provajdera nadaleko su cuvena po filtriranju saobracaja i pri tom Beoshity je ipak posteniji jer to i priznaje.

Daleko da branim bilo koga, ali po cemu je to Beotel cuven? Svi problemi su usamljeni slucajevi uglavnom, a ako se nesto u globalu desi sredi se opet za neko vreme i sve radi kako treba... Ne postoji isp (bar ne kod nas ;)) kod koga 365 dana u godini sve radi kako treba. Par drugara i ja smo kod Beotela i sve sljaka savrseno vec duze vreme a ne mogu da kazem da stedimo na downloadu, sto torrent sto rapid i kompanija ;)
Beotelu ja nesto drugo zameram, a to je tehnicka podrska koja je ranije bila mnogo ljubaznija i bolje tehnicki potkovana...
 
Da li branis Beotel ili ne, to ti znas a pritom si Beotelov korisnik.

Ne moze se bas reci da su problemi kod Beotela usamljeni slucajevi narocito gledajuci link1 iz posta #24; tema je s pocetka 2009. godine, na 13 strana. Tad je verovatno puno korisnika napustilo Beotel pa mozda ova akcija ima cilj da privuce nove ljude bez obzira na cenu kostanja po Beotel, jer kako drugacije objasniti da platis 6 a dobijes 12 meseci.

Ako ISP, Beotelnet, zasluzi 3 vrlo slicne teme, link2 iz 2008. godine i link3 iz 2007. godine, na 12 strana, a sve to zbog filtriranja saobracaja - po tome je cuven Beotel, pretpostavka je da ce i dalje gusiti saobracaj. Ko voli nek izvoli.
 
Poslednja izmena:
Dal da se prijavim kod Beotela, ja sam razumeo da se plaća mesec za mesec- 1 platiš drugi gratis ili kod Telekoma za duple pare ali i sa speedupom,dok ne provale za foru
 
Nazad
Vrh Dno