Šta je novo?

Benq xl2410t

  • Začetnik teme Začetnik teme DML
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

DML

Cenjen
Učlanjen(a)
04.04.2013
Poruke
3
Poena
151
Da li neko ima iskustvo sa ovim monitoro, i da li neko zna gde ima u srbiji da se kupi ovaj monitor. I plus, ako neko zna 120hz monitor a da je malo jeftiniji od ovoga? Hvala 🙂
 
Imaš XL2420T i XL2411T, s'tim da je drugi 144Hz i košta 100e manje.
Pogledaj ovaj thread, možda dobiješ neku ideju.

http://goo.gl/5si3L
 
Nazad
Vrh Dno