Šta je novo?

Benchmark biciklistička sekcija

Ja probao sve što su imali. Glavat sam.
 
:D
 
Visina 185, tezina 98kg.
Moze savet, uzeti M velicinu bajsa ili L? Riverside 500 Decathlon
Racunam da mi treba L ali mozda i M, sta je bolje i iz kog razloga.
 
Ja sam 185, kakav crni M. I za maunti pa bi ti bio mali.
Osim toga, njihovi bajsevi imaju manji ram. obavezno bih gađao XL na tvom mestu.
Težina nema skoro pa nikakav uticaj kod izbora bicikle.
 
Nije to, nego im stalno "beže" bajsevi i nekako dođu do naših oglasa 🤣
Ja sam se preporodio od kad commute-ujem ebajkom. Pocelo je jako da me smara ici autom, a biciklom bi se oznojio uzbrdo, ebike taman.
 
Jel može neka preporuka za neki polovan bajs do 200 evra?
Visina: 185cm
Težina: 80kg
 
Poslednja izmena:
Ja sam se preporodio od kad commute-ujem ebajkom. Pocelo je jako da me smara ici autom, a biciklom bi se oznojio uzbrdo, ebike taman.
Verujem, ja sam isto hteo i gledao, pre 2 godine ali dok sam ja razmišljao otišo svet u q, cene e-bajseva se maltene duplirale i to je bilo to od mog ebajsa.😭

Jel može neka preporuka za neki polovan bajs do 200 evra?
Visina: 185cm
Težina: 80kg

Ovo skoro u potpunosti zavisi od toga za šta hoćeš da koristiš bajs i gde ćeš da ga voziš.
Nije isto voziti bajs po gradu/asfaltu i po brdima, zemlji, kamenju tj. tzv off road.
Da li ti treba prevozno sredstvo od kuće do posla (i vice versa) = city bajs, ili hoćeš bajs za rekreaciju, sport da tako kažem, brzinka = ako put = asfalt only odnosno mtb = ako put svašta po malo a najvećim delom neravan / off road.
Pogledaj na 2bike šta ti odgovara, ima i do 200€.

Primer: polovan bajs do 200e koji će se voziti u dnevnoj sobi = trenažer.
 
Verujem, ja sam isto hteo i gledao, pre 2 godine ali dok sam ja razmišljao otišo svet u q, cene e-bajseva se maltene duplirale i to je bilo to od mog ebajsa.😭



Ovo skoro u potpunosti zavisi od toga za šta hoćeš da koristiš bajs i gde ćeš da ga voziš.
Nije isto voziti bajs po gradu/asfaltu i po brdima, zemlji, kamenju tj. tzv off road.
Da li ti treba prevozno sredstvo od kuće do posla (i vice versa) = city bajs, ili hoćeš bajs za rekreaciju, sport da tako kažem, brzinka = ako put = asfalt only odnosno mtb = ako put svašta po malo a najvećim delom neravan / off road.
Pogledaj na 2bike šta ti odgovara, ima i do 200€.

Primer: polovan bajs do 200e koji će se voziti u dnevnoj sobi = trenažer.
Hvala na objašnjenju, biciklu bi koristio 70-80% na asfaltu, znači vozikao se po okolnim seoskim mestima ugl je asfalt, e sad me interesuje koji ram bi trebalo da gledam za moju visinu, na šta da obratim pažnju kod kupovine bicikle pošto sam totalni duduk
 
Gde kupiti ovaj kljuc?
ALAT SHIMANO TL-LR15 ZA KASETNE LANČANIKE I ROTORE SA CENTRALNIM PINOM
U PB je 1900 dinara, ima li negde povoljnije?
 
Ako nadjes negde u radnji mozes uzeti i za račne nastavak. Imace malo lufta ali radi posao
 
Ovaj mi deluje prihvatljivo.
A koja je razlika sto nema centralni pin?
 
ima li neki drzac za telefon za guvernal ali ne za gledanje nego za snimnje da moze da posluzi kao akciona kamera?

ovako nesto mada deluje da moze da ispadne telefon iz ovoga

1650785233177.png
 
Jao, imam ja taj ulanzi, uzeo sam ga za stativ kad me mrzi da stavljam ball head. Nema to sanse da bude na biciklu, jedva drzi i na stativu.
 
Sto se tice ovog sajta "banggood" cini mi se da je mnogo kvalitetnija roba za razliku od wish-a i alija?
 
Ima li neko preporuku za neke gripove sa Alija?

Gledao sam neke Rockbros onako sunđeraste ali sam nešto skeptičan prema tom materijalu, tj ne znam jel bi brzo propao.
 
Ako nije kasno, ja ne preporučujem. Dobio sam takav sličan ranac i mene je jako nervirao. Nije ostajao na ramenu već se spuštao na kuk. Manje bi me nerviralo da sam u zubima nosio stvari.
1651092403556.png
Odlutah od teme i nisam video komentar :)
Nema veze, koštali su samo ~3,5$/kom pa nije strašno, uglavnom stigla su mi sva tri poručena (pozdrav za poštara koji je uspeo da ih ugura u poštansko sanduče), u principu za te pare su odlični ali su ipak manji nego što sam očekivao tako da ja kad ga stavim izgleda pomalo smeštno. Sam materijal i izrada su dobri ali su ipak više za sitnije osobe, meni treba nešto veće.

Ima li neko preporuku za neke gripove sa Alija?

Gledao sam neke Rockbros onako sunđeraste ali sam nešto skeptičan prema tom materijalu, tj ne znam jel bi brzo propao.
Probaj sa "ergonomic handlebar grips", Ja imam nešto slično kao na slici i vrlo sam zadovoljan. Izbegavaj sunđeraste, kratko traju.
1651093060406.png
 
Ima raznih sundjerastih. One najjeftinije stradaju, odnosno stvrdnu i ispucaju. Dok oni skuplji traju.

Jeftiniji

€ 2,07 38%СКИДКА | Ручки для горного велосипеда, Нескользящие, 1 пара

Skuplji

Делайте покупки на AliExpress с купонами для новичков
Эти € 1,94 для тебя!
 
vrti mi se gumeni rukohvat na guvernalu, cime bih mogao da ga zalepim, a da to ne bude cementirano da kad treba da se menja da mora nozem da se guli? mozda teflon na sipku da namotam pa onda rukohvat da nabijem?
 
Pogledajte prilog 342606
Odlutah od teme i nisam video komentar :)
Nema veze, koštali su samo ~3,5$/kom pa nije strašno, uglavnom stigla su mi sva tri poručena (pozdrav za poštara koji je uspeo da ih ugura u poštansko sanduče), u principu za te pare su odlični ali su ipak manji nego što sam očekivao tako da ja kad ga stavim izgleda pomalo smeštno. Sam materijal i izrada su dobri ali su ipak više za sitnije osobe, meni treba nešto veće.


Probaj sa "ergonomic handlebar grips", Ja imam nešto slično kao na slici i vrlo sam zadovoljan. Izbegavaj sunđeraste, kratko traju.
Pogledajte prilog 342608
Ja imam ovakve slicne samo nisu sa alija. Svakako naredni put cu uzeti takve ali sa rogovima
 
Te su moze se reci odlicne, udobne su, ja sam ih imao 2 god, nista stradale nisu,otisle dalje zajedno sa bajsom.
 
Jel neko zainteresovan za sedište sa slike?
Kupio, postavio, provozao i ne odgovara mi pa sam skinuo i sad tražim drugo, ali bih da se prvo rešim ovog da ne gomilam :)

Možemo se i menjati ako se još neko zeznuo kao ja pa uzeo neko drugo recimo a ne odgovara mu (a da ja to još nisam isprobao...)
 

Prilozi

  • PXL_20220501_143538903.jpg
    PXL_20220501_143538903.jpg
    232.6 KB · Pregleda: 54
Ja nisam uspeo da ga namestim, probao da odvijem onaj inbus sraf da skinem svoje sediste al nema sanse, nije skidano nikad izgleda, ali deluje mi ovo sedistw mekse od mog scott sedista.
 
Nazad
Vrh Dno