Šta je novo?

Benchmark biciklistička sekcija

Jes vala bas su mogli da se otvore za jos metar asfalta kad je vec placeno iz evropskog dzepa. Da ne pricam o mestima za pauzu sa klupicama i onim pecurkama za sedenje.
ovo kad uzari preko leta, a nemas gde da se sklonis...
 
^ Ovo je sjajno... Svaka čast. U NS je postalo nepodnošljivo...
 
jos da spoje NS - ZR :)
 
Samo da ne bude kao ns, pa kada prodjete kamenjar onda ide karin pesak, pa malo kozija govanca, pa red raspalog asfalta, pa onda motori i kola. Nije za nas ništa na zalost
 
Ovde su jedini problem pecaroši koji dolaze kolima na Begej, pa oštećuju stazu, ali to je samo na jednom kratkom delu.
 
Ma sve bi to bilo super kada bismo normalno mogli da prelazimo granicu...
 
Jel moze tu da se bajsom predje granica, sa pasosem?
 
Ne znam da li je završen prelaz, ali moći će. Naš deo je spojen sa rumunskim, to je zajednički planirano. Nisam bio do granice od novembra, moguće da je završen i prelaz dosad.
 
A da li će biti dovoljno široka i ako se ne bude kosilo redovno... Sudeći po održavanju bilo čega u Srbiji...
Ali svakako jako lepa vest da je tako nešto napravljeno! Nadam se da će na održavanje uticati i EU ako su je već oni finansirali (a i putnici iz EU će je dosta koristiti), držim fige da bude ovakva i za bar 10 godina
 
Odlično onda bi mogli na leto i organizovati jednu biciklo turu od Novog Sada do Temišvara :)
 
Je l moze mala pomoc. Suzio sam izbor na ova dva bajsa.


Ne razumem se bas, koji je po vama bolji sto se tice samog kvaliteta i voznje ako neko ima jsmustva sa ovim biciklama?
 
pozdrav ljudi,jel ima neki bajs koji bi preporucili za 198cm visine i 130kg tezine...
gde god sam bio kazu nemamo nista za tebe ;D
obican bajs do negde oko 20.000
 
27.5 su tockovi u odnosu na 26 inča na capriolu. Lepsa mi je boja. Ako nista ima shimano mehaničke disk kočnice u odnosu na logan na capriolu.
 
Decathlon ima dobre bicikle za malo novca

26" u 2021. ne bih ni gledao, a ne kupio
 
u pravu si ne bi ni ja isao ispod 27.5 za novi bajk, dok 29 za nize osobe po meni ne izgleda lepo narocito one sa manjim ramom :sick:
 
ok je 29, zene u XC WC takmicenjima sve voze 29" tockove a ramovi su im mali (S, XS)
 
Decathlon ima dobre bicikle za malo novca

26" u 2021. ne bih ni gledao, a ne kupio
E pa zato bas i pitam jer nemam pojma bas sta je sad ok za kupovinu, ovo mi je korisna informacija.
P.s. ovaj iz dekatlona stvarno deluje mnogo lepse od oba koja sam ja postavio, steta je sto nema crnog na stanju
 
Sta kupiti za decaka od 10.5 godina, prvenstveno sto se tice velicine rama? Trenutno je visok 152cm:), da li se moze uzeti neki u L velicini(~50cm), pa i ako mu je malo veci, brzo ce on to nadoknaditi?
Izrazio je zelju da bude MTB i sto se tice boje, mora prvo da proveri da li mu se svidja, a ima tu jos nekih uslova...:rolleyes:
Do sada je imao ovaj bajs, vec je prerastao, a sada bi uzeli nesto kvalitetnije da bude miran neki naredni period, mozda bi polovno bilo bolje...
 
Nazad
Vrh Dno