Šta je novo?

Benchmark biciklistička sekcija

000000000000.jpg
"JA" ako eventualno ne bude 20.025 mislim da necu prihvatiti :) zvacu kasnije da proverim 🍻
 
Moracu da platim nulti servis 1000 din. Da sam porucio direktno od :njih: bio bi free..Al sam preko te radnje tako da se ogradjuju..
 
Nisu uracunali popust (22500 je naplatio kurir) upravo sam sa ocem komunicirao nisam mogao ranije u utorak je stigla. Zaista Srpska Posla. Trazicu povrat0000.jpg
 
Poslednja izmena:
:)
wrong sticker or what
 

Prilozi

  • 6.jpg
    6.jpg
    260 KB · Pregleda: 105
  • 7.jpg
    7.jpg
    236 KB · Pregleda: 105
isti se koristi za 6-7-8speed :)
 


Sjajno.
 
Kakve helanke i dukseve nosite zimi, ako vozite po hladnom vremenu? Imam Northwave helanke i Nike Dri Fit majicu, duks i šuškavac za gornji deo dela, ali nije dovoljno i treba mi barem po još jedan sloj ili nešto deblje i toplije za oba dela tela.
 
pedaliraj brze :)

salim se


kod nas je bas slaba ponuda zimske biciklisticke odece. nema neki izbor ni gornjih ni donjih delova, mozes recimo da uzmes aktivni ves od merino vune (naravno naci kod nas to...) Isadore je brend koji pravi kvalitetnu merino odecu, Gobik, Maap ima dobre zimske helanke i jakne, naravno sve se to mora kupovati od preko pa carina i troskovi, jer nisu jeftini (Gobik jos i nije strasno). Castelli ima odlicne stvari, ali i cena... mozes da vidi na CB ima par prodavaca koji dovlace te kvalitetnije stvari, novo neotpakovano, ali je problem sto ne mozes da probas velicinu, kao kada odes u radnju neku kod nas... a velicina je bas bitna kod ovog tipa odece
mozes da uzmes northwave nogavice i rukave pa njih nosis ispod helanki i majice, dobra windpoof i waterproof jakna dosta znaci kao top layer, ali i to treba nesto kvalitetenije da moze telo da dise, a ne pusta hladno unutra.

kvalitetne stvari su nazalost skupe, ali dopustaju ti da lakse vozis zimi (naravno ne moze da ti bude super udobno, jer da moze onda bi svi vozili i zimi)

nemoj nista pamucno, jer ce to samo da zadrzava znoj i bude ti jos hladnije, kao i suskavac, ne dozvoljava da telo dise

dosta je bitno da zagrejes delove tela koji se ne zagrevaju misicima dok vozis. sake (znaci neke dobre rukavice, mada mozes ispod obicnih rukavica da stavis ove od latexa), stopala (merino wool carape su odlicne, a postoje i kamasne da li full preko clanaka ili one do pola stopala samo prste da zastitis) i glava, neka kapa ispod kacige sa zastitom za usi i neki neck warmer
 
Imam odlične Northwave rukavice za zimu i Scott potkapu, a i dobre čarape, tu sam osiguran. Nije mi problem ni da nabavim stvari iz Nemačke, osim toga što ne mogu da ih probam pre kupovine, jedino nisam znao koji brendovi su dobri i šta tačno da kupim.
 
kucaj winter bib tights, pa kreni u research :)

Ale je isto dobar brend, pojavili se u planetbike, samo nisam video da imaju zimske stvari u ponudi, mozda nabave nesto, krece i kalendarski zima
 
Meni stigle ove:
Nisu za pravu zimu (na 5-6 stepeni može sat i po, do dva u njima), ali se jasno vidi razlika između donjeg dela (Nano Flex) i ostatka (Thermoflex). Kolena i potkolenice nisu hladne nakon vožnje, a butine i dupe jesu, iako butine najviše rade i samim tim proizvode najviše toplote. Dakle, za pravu zimu trebaju skuplji modeli koji su većim delom od Nano flex-a.
Ako nekog zanima, visina 178cm, 83kg, inseam 82cm, veličina XL. Naramenice malo stežu, nogavice će odgovarati i nekome sa dužim nogama.
 
 
 
Nemam GoPro pa ne znam kakva je situacija kod njega ali kamere noću obično pokupe manje svetla nego što ga pokupe oči tj. ti vidiš bolje nego što vidi kamera, više detalja, bolje osvetljenu okolinu/stazu pa je i moguće ići ovako brzo ali ipak treba poznavati stazu dobro. Ovako na snimku deluje "strašnije" nego što zapravo jeste.
 
 
Nemam GoPro pa ne znam kakva je situacija kod njega ali kamere noću obično pokupe manje svetla nego što ga pokupe oči tj. ti vidiš bolje nego što vidi kamera, više detalja, bolje osvetljenu okolinu/stazu pa je i moguće ići ovako brzo ali ipak treba poznavati stazu dobro. Ovako na snimku deluje "strašnije" nego što zapravo jeste.
Zbog wide kamere. :)

 
Postovani, jel moze pomoc koji lanac da kupim, sve cekam na prolece da promenim lanac jer zimi ne vozim, kad ono prolece u sred januara :D. Imam brzine u glavi, tako da mi treba lanac za 1 brzinu toliko znam, u prilogu slika koji je trenutno na njemu, a koji od ovih da kupim nemam pojma sve mi oznake iste, ako ima neki bolji od ovih sto sam nasao slobodno predlozite. Cena je okvirna od 500-1500 rsd, bajs za gradsku voznju. Hvala
 

Prilozi

  • IMG_20220513_113904.jpg
    IMG_20220513_113904.jpg
    226.3 KB · Pregleda: 96
if money is not the problem :)



german engineering :)
 
Ima li negde free dostave trenutno? za delove konkretno rogove
 
jedino da ti odes po to. kako mislis free dostava?
 
Nazad
Vrh Dno