Šta je novo?

Kućna multimedija Bežične bubice do 50e

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Proday

Znamenit
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poruke
20,282
Poena
1,425
Šta uzeti za navedenu cifru!? Bitno je da rade se iPhonom. Gledao sam Mi true Wireless 2 basic ali ne mogu da skontam mogu li da se koriste za razgovor na pomenutom telefonu.

Hvala unapred!
 
Moja sestra je imala bas bas lose iskustvo sa ovim slusalicama.Kupljene su u mi store radnji i stalno je pucala veza i prilikom razgovora i tokom slusanja muzike.Ima telefon model poco f2 pro takodje kupljen u radnji mi store.
Odnela je posle desetak dana da reklamira i bile su slusalice poslate u servis.Nakon desetak dana su joj iz servisa poslali druge,utvrdjeno je da su slusalice bile neispravne.Medjutim isti je problem i sa drugim sluskama bio.Tako da smo otisli do mi store radnje i vratili sluske i uzeli novac nazad.Ocigledno je iz nekog razloga pucao blutut,e sad zasto se to desavalo ne znam.
Ovde na benchu sam i otvorio temu ali nismo nasli neko resenje
Cuo sam se i sa bratom koji radi u reno servisu u francuskoj ulici.Kaze gomila automobila mu dolazi u servis i kaze da im puca veza kad u kolima koriste blutut a koriste nove modele telefona.Stalno im puca veza prilikom razgovora.
Na kraju su navodno pronasli neko resenje da se sa play stora skine aplikacija
bluetooth file transfer
ako sam ga dobro razumeo i instalira.I da se na fonu ne pali fabricki bluetooth nego se preko ove aplikacije upari telefon sa blututom u kolima i onda sve savrseno radi.
Navodno su problem sam blutut u telefonu i davanje nekih dozvola koje su ogranicene.A sa ovom aplikacijom sve radi bez greske.
Sestra to nije stigla da proba jer smo vec vratili slusalice.
Inace sam zvuk muzike u sluskama je skroz ok,pa cak se i za razgovor cuju ok.
Mada se neki clan u temi gde sam ja otvorio zalio na eho u slusalicama.Kaze sagovornik ga cuje sa ehom.
Eto to je neko nase iskustvo.
 
trebaju ti neke true wireless ili moze i kabl oko vrata ? jaybird su bas prakticne ako uspes naci po oglasima
ja sam nor sa bt kablom od mojih standardnih sa mmcx konektorom napravio bt posto sam imao wf1000xm3 al mi nikako nisu lezale, vecina tih varijanti je malo glomazna osim airpods i klonova naravno
 
trebaju ti neke true wireless ili moze i kabl oko vrata ? jaybird su bas prakticne ako uspes naci po oglasima
ja sam nor sa bt kablom od mojih standardnih sa mmcx konektorom napravio bt posto sam imao wf1000xm3 al mi nikako nisu lezale, vecina tih varijanti je malo glomazna osim airpods i klonova naravno
A da ne pričamo da bežične slušalice sa kablom oko vrata služe 10-15č lagano (sa jačinom zvuka 70%) do sledećeg punjenja, a ove full bežične jedno desetak sati kraće (bar u ovom rangu do 50e)...
 
trebaju ti neke true wireless ili moze i kabl oko vrata ? jaybird su bas prakticne ako uspes naci po oglasima
ja sam nor sa bt kablom od mojih standardnih sa mmcx konektorom napravio bt posto sam imao wf1000xm3 al mi nikako nisu lezale, vecina tih varijanti je malo glomazna osim airpods i klonova naravno
Isključivo true wireless. Sry nisam stigao ranije da odgovorim.
 
Nazad
Vrh Dno