Možda glupo pitanje, ali da li si siguran? Pitam zato što, ako pustiš da mu se baterija isprazni do kraja, pri narednom punjenju postoji određena pauza pre nego što se pojavi indikator punjenja. Neznam zašto se ovo javlja ali tako je. Znači, jesi li probao da ga ostaviš na punjenju nekoliko minuta, iako se (naoko) ništa ne dešava?