Šta je novo?

Axle

SuperStarr

Znamenit
Moderator
Učlanjen(a)
25.07.2002
Poruke
9,904
Poena
1,105
Moja oprema  
CPU & Cooler
Xeon 5670 (6c/12t) @ 4.3Ghz
Matična ploča
ASUS P6T Deluxe v2
RAM
48Gb HyperX DDR3 @ 1666Mhz
GPU
Gigabyte 1060 6Gb
Storage
Kodak 512Gb + 16Tb RAID
Zvuk
Creative Audigy2 ZS
PSU
Zalman ZM600-HP (Heat-Pipe :) )
Kućište
Alexander Weiss (glass front + glass side)
Monitor
AOC 32" IPS
Miš & tastatura
G602 & Drevo 87 key (Red Switch)
Ostale periferije
MX Master 2 & K380
Mobilni telefon
Moto G9 Plus
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Zanimaju me grafičke... Ko je zastupnik i ko je maloprodaja?
 
Video sam ih u katalogu i cenovniku MB Soft-a.
(ne znam bas koliko sam ti pomogao, ali nece valjda da skodi 🙂)
 
Ok, hvala.
Nema tamo ono što mi treba, GF6200 128-bit.
Potraga se nastavlja! :d
 
SuperStarr je napisao(la):
Ok, hvala.
Nema tamo ono što mi treba, GF6200 128-bit.
Potraga se nastavlja! :d

Kad nadjes tu karticu javiii. :smoke:
(imam neku predstavu zasto te zanima :d )
Naravno ocekuj isto od mene. 🙂
Pozdrav.
Sasha
 
😀, najteže će bit naći je ode kod nas. Bio sam u Microsystems-u, oglašavaju se da prodaju AXLE grafičke. Rekli su mi da ih prodaju po principu "ti naručiš pa mi naručimo" i da je to šro su oglasili 64-bit-na verzija. "Da se zaključiti po ceni" (75€) što reče prodavac. Između ostalog mi je rekao da "dobavljač" nije "dobavio" 128b modele ali zato imaju 6600 (120€).
BTW, 6200 izgleda identično i naravno, pkreće je 6600 GPU. Šta više da ti kažem? :d
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno