wiz011
Guest
- Učlanjen(a)
- 18.12.2004
- Poruke
- 4,710
- Poena
- 440
Ne samo da jeste, nego su teorijski zvučnici i pojeftinili. Porez je bio 20% a PDV je sad 18%, što znači da bi zvučnici trebalo da budu 2% jeftiniji. Naravno, tu je skok dolara i ko zna šta sve ne. Ja sam ATP-3 platio krajem prošle godine negde oko 48-49 evra.Delija je napisao(la):Bogami, bas na takve stvarcice jeste. 😉