Harry
Čuven
- Učlanjen(a)
- 29.10.2000
- Poruke
- 309
- Poena
- 620
Potreban mi je bios za Sapphire ati radeon 9200se 64mb rama.
Lose sam flashovao bios a pre toga nisam snimio originalni bios sa kartice :?
Ako neko ima ovu karticu bio bih mu veoma zahvalan da mi posalje bios na mail.
Moze i link na netu gde bih mogao da skinem taj bios.
Unapred zahvalan!
Lose sam flashovao bios a pre toga nisam snimio originalni bios sa kartice :?
Ako neko ima ovu karticu bio bih mu veoma zahvalan da mi posalje bios na mail.
Moze i link na netu gde bih mogao da skinem taj bios.
Unapred zahvalan!