Šta je novo?

ASUS Zenfone Max ZC550KL - telefon sa fenomenalnom baterijom

moj telefon je kupljen u slicnoj radnji, dosao sa apsolutno fabrickim softverom, nije bio namenjen za mrezu i bio sam prvi koji je pocepao seal sa kutije
u kutiji se nalazi internacionalna garancija, tako da ta dobijena u radnji i nije toliko bitna

A jesi li probao da odeš sa tom garancijom u ovlašćeni servis? Na primer Samsungov?
 
Pre 5 dana kupio laser 500kl, tek sad video da ce ovo da izadje, kakva je situcija sa vracanjem robe bez navodjenja razloga?
 
Mozete nas kontaktirate putem online forme koja se nalazi OVDE, a možete nam i pisati na nasoj FB stranici.
Domaci distributeri jos uvek nisu narucili Zenfone Zoom, ali se nadam da ce to uraditi u najskorije vreme.
------
hvala na odgovoru, koji nista neznaci. imajte malo poslovnosti.
jos uvek se secam kako su sony i lg, lose radili sa nama kupcima, pa sam prestao da ih kupujem ! nemojte tako i vi !
zasto me upucujete na taj spijunski fejsbuk ili na vipov forum ? to vam pricam. stavite za pocetak vas mejl na vasem sajtu !
 
Taj link koji si ostavio ide ka asus sajtu, kontakt strana. Nema veze sa Vip-om.
 
U toj radnji se daju lokalne garancije koje traju koliko i radnja. Drugim rečima, ako radnja "pukne", garanciju možeš da okačiš mačku o rep. Naravno, ovlašćeni servisi ne priznaju takve garancije, a i telefoni dolaze sa kastomizovanim softverom za tamo neke inostrane operatore. Govorim iz ličnog iskustva!
Logic shop? Fiskalni racun, dve godine garancije.Ortak je u subotu uzeo meizu, imao feler kod ulaza za sim, ima ispupcenje neko, u ponedeljak otisao i najnormalnije zamenio, bez problema.Inace imaju i dil sa operaterima.
 
Te sitne popravke ce da odradi,mozda i zamene mob poprave ga pa opet prodaju.Ali kad odes sa zutim mrljama na displeju kao kod g2 i g3 samo ti zalupe vrata.. Ret mafijaski olosi.

Ja svima koji me pitaju da li da kupe tamo mob kazem uzmi ako hoces sa "garancijom" da obrises ****.. :)
 
Poslednja izmena:
Znaci kinezi se vise postuju.
Bob kupuje kineze.
Budi kao Bob.
Kupi kineza.[emoji4]
 
Ljudi, imate temu za takve rasprave. Asus je kinez za one koji ne znaju. Batalite temu zvanicnog predstavništva nekog brenda.
 
Mozete nas kontaktirate putem online forme koja se nalazi OVDE, a možete nam i pisati na nasoj FB stranici.
Domaci distributeri jos uvek nisu narucili Zenfone Zoom, ali se nadam da ce to uraditi u najskorije vreme.
------
hvala na odgovoru, koji nista neznaci. imajte malo poslovnosti.
jos uvek se secam kako su sony i lg, lose radili sa nama kupcima, pa sam prestao da ih kupujem ! nemojte tako i vi !
zasto me upucujete na taj spijunski fejsbuk ili na vipov forum ? to vam pricam. stavite za pocetak vas mejl na vasem sajtu !

Pa čovek ti je dao link da ih kontaktiraš, nema to veze sa VIP-om, to je stranica za pitanja i žalbe, kompanije asus ... koliko vidim, imaš i broj telefona u BGD da pozoveš direktno...čemu toliko uzvičnika i nervoze?
 
U svakoj temi sve više spama, sve manje konkretnog oko proizvoda.
Ima li neki test ovog telefona i te baterije?

Hoće li benchmark da uradi neki review?
 
imas pun youtube ljudi iz inostranstva koji pokazuju telefon
kazu da je sot oko 10 sati

lepa spravica za cca $150
 
Pa dobro, mislio sam da li postoji recenzija na srpskom, nekako više volim da čitam lokalne opise nego neke indijske birdy nam nam
 
reklama na fejsu na stranicama radnji koje prodaju telefon

32h na internetu sa jednim punjenjem telefona

pa jel vas nije sramota stvarno?
 
Pa čovek ti je dao link da ih kontaktiraš, nema to veze sa VIP-om, to je stranica za pitanja i žalbe, kompanije asus ... koliko vidim, imaš i broj telefona u BGD da pozoveš direktno...čemu toliko uzvičnika i nervoze?
otkud ti toliko pameti ? pritisni ono crveno OVDE pa procitaj, mozda ce ti se prosvetliti !
ponovo kazem, zasto kompaniju nije briga da ima kontakte sa musterijama. pitam kakva je to poslovnost da nemaju na svom sajtu mejl, a i da predstavnik nezna kada i gde, da se kupi njihov prozvod. otkud ti odjednom da advokatises, sta imas od toga ?
 
tako i ja kada sam rekao da flip cover deluxe nema nigde da se kupi, ovde me je asus predstavnik napljuvao da lazem i ako zaista nije bio nigde da se kupi u beogradu
ali bas nigde, ni u jednoj prodavnici koja ga navodno prodaje
 
otkud ti toliko pameti ? pritisni ono crveno OVDE pa procitaj, mozda ce ti se prosvetliti !
ponovo kazem, zasto kompaniju nije briga da ima kontakte sa musterijama. pitam kakva je to poslovnost da nemaju na svom sajtu mejl, a i da predstavnik nezna kada i gde, da se kupi njihov prozvod. otkud ti odjednom da advokatises, sta imas od toga ?
Zaista nema razloga za nezadovoljstvo. Da nas nije briga i da ne zelimo kontakt sa musterijama, zar bi bili prisutni na Benchmark forumu? Koliko kompanija ima zvanicnog predstavnika ovde?
Pored toga, online forma koju koristimo je neuporedivo prakticnija od email adrese jer usmerava korisnika da unese sve neophodne podatke, pa mozemo preciznije odgovoriti i problem resiti mnogo efikasnije nego kada se salje klasican email, jer mnogo ljudi zaboravi da posalje neku bitnu informaciju. Koriscenjem online forme vi kao korisnik nemate nikakav dodatni trud u odnosu na pisanje emaila. Uostalom, odgovor dobijate na email, pa se komunikacija dalje nastavlja na klasican nacin, uz pocetnu ustedu vremena.
 
Šteta što nije 1080 ekran. Za 30k ne bih se razmišljao da ga kupim, no 720 je tako 2010.
 
Verujem da ce nekima smetati sto nije FHD ekran ili sto nije jos brzi procesor, ali sve to bi negativno uticalo na autonomiju rada, a i takve telefone vec imamo. Poenta Zenfona Max je da ponudi solidne performanse uz fantasticnu autonomiju i taj zadatak obavlja fenomenalno. Uostalom, verujem da ce Benchmark test uskoro potvrditi ove navode.
 
U oglasima ce biti oko 150-170e, tako da ce biti sasvim ok.
 
Brate 15h SoT, pa ovo je duplo više od najboljih rezultata do sad!
 
Nije loše... uh, kad bi napravili 5" sa takvom autonomijom :)
 
Meni se ne sviđa dizajn Zenfone 2 telefona, zadnja strana je na sredini debela i nekako ne leži lepo u ruci.
Nisam siguran jel je zadnja strana ovog Max modela ista kao na ovim prethodnim.
 
Nazad
Vrh Dno