Šta je novo?

Asus Zenbook

Lep, lep... Samo, kako da ga povezem sa projektorom?
 
Znenbook (kao i imitacije drugih proizvođača koje uskoro stižu) bi morale da koštaju do 800e da bi to bila validna alternativa. Mislim, ako već dajem 1000e kupiću original. I sad znam da će se mnogi praviti ludi i krenuti priču o točku i patentiranju točka, ali svako ko je realan će reći da je ovo čist plagijat, copy/paste koncepta. Ostaje i da se vidi kvalitet ekrana jer tu svi proizvođači, uključujići i ASUS, zakidaju. MacBook Air ima odličan ekran, neporedivo bolji od bilo kog ekrana na 13.3" laptopovima koji su jeftiniji od 1k evra. Ako je i tih 200e manje u odnosu na Air uštinuto od displeja, onda tek jedno veliko "neka hvala". :)
 
pa ..... sad .... ja se iskreno nadam da ce neko jednog dana predstaviti resenje bolje od Mac-a ... ne zato sto ne volim Mac nego zato sto je jeb*** jednostavno, a iskreno ako zele iste pare onda stvarno moraju da briljiraju sve ostalo je osudjeno na propast.
 
mene Mac nervira sto malo malo cujem price nije kompatibilan sa ovim, sa onim, decko kupi externi nece da ga prepozna bla bla, iskreno se uopste ne razumem u Mac, ali bih imala malo strah od svega toga.....a mislim da malo furaju jake cene....
 
Očigledno si dezinformisana. :)

Na recimo MacBook Air može da instaliraš Win7 za 15 minuta i radiće kao i na "običnom" laptopu. Što se periferija tiče, sve što smo probali je radilo iz prve. Dok obrnutno ne važi, na ne-Apple ultrabookove će se daleko komplikovanije instalirati OS X (ako neko želi) i to piratska verzija.

Što se cena tiče, pogledaj koliko košta Air sa istom konfiguracijom kao Zenbook: http://www.istyle.rs/macbook-air-13-i5-dual-core-17ghz4gb128gb (na ovu cenu možeš u iStyle-u da dobiješ studentski popust 12%, može uz bilo čiji indeks, što je 109.023 din tj. ni celih 100e više od kopija koje nemaju OS X :)).
 
Poslednja izmena:
Pa rekoh da ne znam nista oko Mac/a i bas mi je drago da sam evo ovo sad saznala....extra :D , hvala na informacijama
 
To ce svi da furaju jos neko vreme pa ce ponovo svi da se bace na mat varijantu, jedva cekam :)
 
Nazad
Vrh Dno