Šta je novo?

ASUS Xonar DS Zvučna kartica

Superman

Slavan
Učlanjen(a)
01.04.2009
Poruke
8
Poena
301
Zainteresovan sam za kupovinu ove zvučne kartice pa me zanimaju utisci ljudi koji je imaju. Posedujem zvučnike Logitech Z4 ! :guitar:
 
Verovatno ti niko ne odgovara jer ima dosta price po forumima o njoj. Poveden tim pricama i ja sam je kupio. I prodao posle 10 dana :). Toliko o "pricama" po forumima. X-Fi i to neki low profile svira za 2 klase bolje od DS-a. Ne znam sta ljudi vide u njoj ali sa integrisane ne vredi prelaziti na DS.
 
Ja imam DG od skoro i preporodio sam ove matore zvucnike iz potpisa. Takodje, zvuk na slusalicama je dosta ljepsi.

Ne znam koliko kosta DS ali DG za 30e je odlicna kupovina.
 
Ma ista je cena. Jos kazu da je DS bolji od DG sto se tice zvuka a DG je bolji za slusalice.
 
O Xonaru ne mogu da sudim ali X-Fi (i to neki bolji tj. skuplji) sam testirao pa i pisao članak o tome i nije se baš proslavio.
 
Verovatno ti niko ne odgovara jer ima dosta price po forumima o njoj. Poveden tim pricama i ja sam je kupio. I prodao posle 10 dana :). Toliko o "pricama" po forumima. X-Fi i to neki low profile svira za 2 klase bolje od DS-a. Ne znam sta ljudi vide u njoj ali sa integrisane ne vredi prelaziti na DS.

Naravno da je mnogo bolja od integrisane u svakom pogledu.
 
Nazad
Vrh Dno