proximo
Slavan
- Učlanjen(a)
- 04.05.2004
- Poruke
- 326
- Poena
- 319
Dakle, zapala mi je duznost da kupim za firmu neki lap-top sto manjih dimenzija a sto boljih performansi i tako listajuci SK naleteh na ASUS W3000 i rekoh sebi to je to! Kao jedan od distributera naveden je i PCCentar ali kada sam ih jutros zvao dobio sam odgovor: "Mozda za 2 nedelje.....", a meni je optimalni rok za nabavku prekosutra!!!
Zna li neko da li ga ima u Beogradu i gde?
Pozdrav...
Zna li neko da li ga ima u Beogradu i gde?
Pozdrav...