Šta je novo?

ASUS ROG Strix Radeon RX570

CountMike

Old but gold
Učlanjen(a)
01.07.2012
Poruke
11,424
Poena
1,105
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 9 7900x Arctic Liquid Freezer III 360
Matična ploča
ASrock B650 Pro RS
RAM
Kingston 6000 2x16GB.
GPU
Gigabyte, AMD Rx 6600xt
Storage
Kingston KC3000.1TB. Samsung 970 Evo Plus, 500GB. Samsung 960 Evo 250GB, , Cruical P1 1TB, Lexar NVME 2TB
Zvuk
On board Realtek 870
PSU
Seasonic 750W
Monitor
3 x 27"
Laptop
HP 630
Mobilni telefon
Samsung A12
Pristup internetu
  1. Mobilni internet
Neko otvarao i menjao pastu ? Da li treba pasta ili pad i koje debljine ?
3+ godine stara i počela je da se malo više greje, Uskoro treba da preradim ceo PC pa sam mislio da i to uradim u isto vreme. Pastu imam (Thermal Grizzly Hydronaut) ali pad bih trebao da naručim.
 
Gledao sam na netu i nisam nasao podatak, najbolje bi bilo da pises Asus-u pa da cujes sta ce ti oni reci. Oni moraju da ti kazu tacnu debljinu termalnih padova koji se nalaze u kartici ili ako imas rezervnu karticu kod sebe da nju ubacis u racunar a ovu da rasklopis pa da sam premeris termalne padove ako se nisu raspali pa na osnovu tog podatka narucis nove.
 
Ideja je da saznam unapred da pripremim šta treba bez da sa osten bez nje nedelju dana,
 
Skoro sam radio nešto slično, ne mogu tačno da se setim da li je rx 470 ili rx 570 (mislim da je 570), ali znaj da je kuler socijala u odnosu na Nitro karte tog ranga. Skineš 4 šrafa i to je to, zameniš pastu i miran si. Termalne padove preko vram-a ni nema (nema kontakta sa kulerom). VRM mislim da ima, ali to ne moraš da diraš jer generalno padovi tog tipa tu traju 5+ godina glad.

edit: video sa yt-a koji potvrđuje ovo gore u principu

 
Ako je tako, onda nema problema.
 
Nazad
Vrh Dno