Šta je novo?

Asus PB328Q ili Benq BL3200PT sta odabrati

core.graphics

Slavan
Učlanjen(a)
16.09.2006
Poruke
2,234
Poena
390
dvoumim se izmedju ova dva modela (Asus PB328Q ili Benq BL3200PT), o Benq sam porcitao ssvasta , da ima gomilu problema od flikeringa do problema sa paljenjem... ne znam dal su to stare serije neke imale, ili svaka.....
a Asus je nov, jako malo reviewa ima a svidja mi se sto preko DisplayPort-a isporucuje 75hz a preko HDMI i DVI standardnih 60hz.... panel je valjda slican u oba modela.... jako lepa rezolucija bar za mene 2560x1440 na 32"
dvoumi se opasno, ne bi' voleo da imam bilko kakvih bagova a o Benq sam bas citao svasta.... benq je 495eur a ovaj drugi je 610e

pomozite, zato se i obracam na forumu....
 
ako se dobro secam ti si negde po zapadu,i narucujes onlajn?da sam na tvom mestu gledao bih koreanske monitore,ionako su manje-vise svukud LG paneli,samo ovde ne placas brend i premium na novotariju,i dobijes mnogo mnogo vise za svoj novac...
 
zaboravih da se javim, cec sam duze vreme u vikendaji... na Asusu PB328Q koji sam uzeo, sve je perfektno sa Display Portom daje refresh rate 75HZ sto je bas lepo za igrice, ja sam se odusevio... ali imam jedan pixel crvene boje, ima li neko resenje za to... vidi se samo na beloj,zutoj a najvise na fluozelenoj pozadini.... na svim drugim bojama i nijansama ne..... pokusavao sam one neke programcice al nista...
pokusavao sam i malo da ga noktima čvrknem i dalje je tu.... da ga nosim u slovacku ne isplati mi se...
 
Nazad
Vrh Dno