Šta je novo?

ASUS MATRIX GTX 980 TI - san svakog gejmera [recenzija]

pegasus89

Poštovan
Učlanjen(a)
24.08.2015
Poruke
64
Poena
59
Mmm, koliko će samo uživanja ova karta doneti onima koji odluče da je kupe. Priznaćete da je reč o zaista lepom komadu hardvera.

Pa kaže: :)

[YOUTUBE]M8QOtr3aUmY[/YOUTUBE]
 
Sve pozitivni ili neutrani komentari na videu, ni jedan negativan. Zanimljivo...
 
Ovo je bacanje para
 
Ostavih i ja svoj komentar malopre, pa se nadam da ce bar na nesto odgovoriti posto mislim da sam izneo konkretne kritike vezane za samu karticu nakon nekoliko nedelja koriscenja iste.
 
Ovo je strašno šta se radi. Dakle, Asus finansira video i nazove ga "recenzija". Valjda je poenta recenzije da je radi neko ko je neutralan, a ne da kompanije rade same svoje recenzije. I onda vi ovde očekujete neke negativne reakcije? Ne znam šta je sledeće, da naprave Asus blog i nazovu ga "Najbolji IT proizvodi"?

Došli smo dotle da kompanije same sebi rade reviewove, dno. Ili, što bi Rambo Amadeus rekao, vrh dna. I još to poturaju po medijima da popularišu.
 
Zar nije bio neki nick @jale ili tako nesto sto je kacio ove video recenzije od Asusa, otvori se novi profil i ajmo reklamirati nisko su pali sto jes jes ;)
 
Meni je ovaj sa foruma gotivan skroz. Jasno je da asus finansira. Ne vidim ništa loše u tome. Niko nikoga tu ne vara.
 
Ovo mu vise dodje kao neki ASUS MATRIX GTX 980 TI Unboxing nego neka recenzija, ;)
pa, decko ne zna ni na koliko realno boostuje kartica, onaj predhodni, isto prico neke stvari napamet u vezi odredjenih kartica itd....
 
Ma dobro, manje vise u pitanju je samo obicna reklama. Valjda ce se javiti neko od njihovih "eksperata" da mi bar na nesto odgovori iz komentara koji sam ostavio...
 
Nvidia da ima eksperte napravila bi karticu da vredi necemu :)
 
Zato se nadje neki forumski ekspert da nam otvori oci.
 
Nazad
Vrh Dno