Šta je novo?

ASUS 4G-AC55U - ruter za ultra brz mobilni i WiFi internet [recenzija]

pegasus89

Poštovan
Učlanjen(a)
24.08.2015
Poruke
64
Poena
59
Drugari,

ovaj ruter je zaista zgodna stvar. Praktično, svuda gde ima struje možeš da poneseš i svoj WiFi.

Drugo, znam puno ljudi koji se zlopate sa 3G/4G USB modemima i sličnim spravicama: počevši od toga što svoj mobilni internet paket ne mogu da koriste na više uređaja istovremeno, pa preko toga da mali MiFi uređaji jednostavno nisu dovoljni za ono što je korisniku potrebno. S obzirom na to da ovaj ruter ima u sebi 4G modem, to jest slot za SIM karticu, stvari postaju daleko lakše.

Posebno mi se sviđa to što ASUS 4G-AC55U ruter ima i WAN konekciju za internet, pa 4G konekcija može da bude samo kao rezervna konekcija, što je zgodno ukoliko imate nestabilnu kablovsku konekciju (kao ja), a posao ne sme da trpi.

Evo o čemu pričam:

[YOUTUBE]ZVl4C7VMg-0[/YOUTUBE]
 
Nisam u prilici trenutno da pogledam klip, svakako ću kasnije. Nije mi potrebna 4G kartica u ruteru, ali me zanima realna brzina preko wifi za ftp i puštanje filmova (veći fajlovi 30-40GB) preko wifi na TV?
 
Poslednja izmena:
Meni sa 4G ovo radi savrseno. Sve pohvale za uređaj.

Nisam imao prilike da ga probam, ali drugar koji ga je koristio takođe ima samo reči hvale. S obzirom na to da posedujem jedan od najjačih modela ASUS-ovih rutera, koji me inače izvanredno služi sa četiri aktivna SSID-a i velikim brojem WiFi uređaja, verujem da i 4G-AC55U radi besprekorno pa sam zato i postavio ovaj klip.
 
Na TV planiram Google Chromecast 2. Da li je on dobra kombinacija sa ovim?
 
Radice ti cc2 odlicno.

Ja ga koristim na rt68u na 5ghz bandu, radi perfektno striming.
 
Sa filmovima od 30-40GB nema problema?
 
Nazad
Vrh Dno