Šta je novo?

Astro World - pitanjce!!!

  • Začetnik teme Začetnik teme deki30
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
D

deki30

Guest
Nasao sam crack za v. 2000 4.1, gde da nadjem program?
Skinuo sam prgram v. 2001 6.1, gde da nadjem crack?


Pozdrav


deki30
 
Ja imam neku raniju verziju sa crackom (moram da pogledam)!

Meni je glup i ne koristim ga!

Ako hoces stvarno dobar program uzmi astolog i uzivaj!
On je free a po mogucnostima ostavlja za sobom u prasini sve komercijalne programe!
 
Nazad
Vrh Dno